Avatar uživatele
anonym

Ženy, máte mladšího partnera?

Chtěla bych se zeptat, zda některá z přítomných žen má mladšího partnera (případně o kolik let a kolik let je vám) a jak řešíte například otázku rodičovství-pokud zatím děti nemáte a už byste na to měla věk, avšak partner zatím o rodinu nejeví zájem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Celý život jsem tvrdila, že mladšího chlapa nechci ani za nic. Vážně mi připadalo absurdní se zajímat o muže byť třeba jen o měsíc mladší, než já. A ani bych nechtěla nějak extrémně staršího.
No a výsledek? Můj manžel je mladší než já. Ale ten rozdíl mezi je docela malý, takže to nevytváří prakticky žádné problémy, v podstatě to vůbec nijak nepociťuji. Spíš je to takový úsměvný paradox vůči mému dřívějšímu přesvědčení.

Jinak ten rozdíl je pouhých půl roku a je mi 35.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vecernice

Mám partnera o devatenáct let staršího.Je mi 37 a děti nemám.Partner má tři.Nejmladší je 15 a docela si rozumíme.Přítel před lety považoval své rodičovství za splněné a tím to pro mě skončilo.Tenkrát mi to řekl dost tvrdě,ale dneska už to neřeším.Dětí kolem mě je spousta.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já ne. Můj muž je o rok straší než já ;o).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Měla jsem svého času mladšího partnera, o cca 3 roky.
Pak již ne, ale myslím si, že nazáleží ani tak na věku, jako na tom, jak ten který přemýšlí. Mám občas možnost se na seminářích setkat s lidmi různého věku a zjistila jsem, že někdy má starší člověk názory jako 20-letý a naopak. Někteří mladí mají názory jako nad hrobem.
Takže, když to shrnu, mladší mi nevadí, ani ho nevyhledávám, záleží na tom, jak přemýšlí, jak se chová, jaké má zájmy atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano mam,je o 13let mladsi.A uz zaciname 14 rok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka

mám stejně starého partnera

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cecilie

Ja mam partnera o10 roku mladšiho zatim nam to klape.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zlatomuska

Já mám bohužel špatnou zkušenost. Žila jsem s o sedum let mladším partnerem, mně je 28 a mám pětiletého ssyna. Vykládal, jak je stastný, že je uzasný mít rodinu, a ze ji moc chce. Po roce uz se mu to tak uzasný nezdálo a nechal nás – bez peněz a bez vysvětlení, co jsem slysela, vymetá vesele hospody s kamarádama, se kterými se ani vídat nechtěl, kdyz jsme byli spolu. Absolutně bez smyslu pro zodpovědnost, takže doporucit nemohu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Můj manžel je o 3 roky mladší než já.Když jsme se poznali, byla jsem vdova s 16 letým synem.Manžel byl svobodný a bezdětný.Spolu máme 11 letého syna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek