Ženy, máte mladšího partnera?

Chtěla bych se zeptat, zda některá z přítomných žen má mladšího partnera (případně o kolik let a kolik let je vám) a jak řešíte například otázku rodičovství-pokud zatím děti nemáte a už byste na to měla věk, avšak partner zatím o rodinu nejeví zájem.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Celý život jsem tvrdila, že mladšího chlapa nechci ani za nic. Vážně mi připadalo absurdní se zajímat o muže byť třeba jen o měsíc mladší, než já. A ani bych nechtěla nějak extrémně staršího.
No a výsledek? Můj manžel je mladší než já. Ale ten rozdíl mezi je docela malý, takže to nevytváří prakticky žádné problémy, v podstatě to vůbec nijak nepociťuji. Spíš je to takový úsměvný paradox vůči mému dřívějšímu přesvědčení.

Jinak ten rozdíl je pouhých půl roku a je mi 35.

Další odpovědi
vecernice

Mám partnera o devatenáct let staršího.Je mi 37 a děti nemám.Partner má tři.Nejmladší je 15 a docela si rozumíme.Přítel před lety považoval své rodičovství za splněné a tím to pro mě skončilo.Tenkrát mi to řekl dost tvrdě,ale dneska už to neřeším.Dětí kolem mě je spousta.

Jahoda

Já ne. Můj muž je o rok straší než já ;o).

ReHu

Měla jsem svého času mladšího partnera, o cca 3 roky.
Pak již ne, ale myslím si, že nazáleží ani tak na věku, jako na tom, jak ten který přemýšlí. Mám občas možnost se na seminářích setkat s lidmi různého věku a zjistila jsem, že někdy má starší člověk názory jako 20-letý a naopak. Někteří mladí mají názory jako nad hrobem.
Takže, když to shrnu, mladší mi nevadí, ani ho nevyhledávám, záleží na tom, jak přemýšlí, jak se chová, jaké má zájmy atd.

anonym

Ano mam,je o 13let mladsi.A uz zaciname 14 rok.

Marunka

mám stejně starého partnera

cecilie

Ja mam partnera o10 roku mladšiho zatim nam to klape.

Zlatomuska

Já mám bohužel špatnou zkušenost. Žila jsem s o sedum let mladším partnerem, mně je 28 a mám pětiletého ssyna. Vykládal, jak je stastný, že je uzasný mít rodinu, a ze ji moc chce. Po roce uz se mu to tak uzasný nezdálo a nechal nás – bez peněz a bez vysvětlení, co jsem slysela, vymetá vesele hospody s kamarádama, se kterými se ani vídat nechtěl, kdyz jsme byli spolu. Absolutně bez smyslu pro zodpovědnost, takže doporucit nemohu!

lorja

Můj manžel je o 3 roky mladší než já.Když jsme se poznali, byla jsem vdova s 16 letým synem.Manžel byl svobodný a bezdětný.Spolu máme 11 letého syna.