Zdravím, mám nafouklé a tvrdé břicho jako bych byla těhotná, byla jsem u gynekologa a ten mi vzal krev a nic byla jsem t

Zdravím, mám nafouklé a tvrdé břicho jako bych byla těhotná, byla jsem u gynekologa a ten mi vzal krev a nic byla jsem tam asi týden po pohlavním styku..Tak nevím Poraďte :)
Doplňuji:
Zdravím, asi týden mám nafouklé a tvrdé břicho. Beru antikoncepci, tak těhotná nejsem, byla jsem na krevních testech a byly negativní. Šla jsem tam asi týden po pohlavním styku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A co chceš poradit???
Myslíš, že někdo z nás je tvůj gynekolog? - nemyslím. Prostě počkej na výsledky krevního rozboru.
Koneckonců týden po pohlavním styku nemusí být znatelné změny ani na děložním čípku, jak jinak, než z rozboru krve by bylo tak rané těhotenství poznat?
Doplňuji:
Ad Doplnění: Pořád netuším, co chceš poradit...
Běž k lékaři (obvoďákovi, případně internistovi) a své potíže mu vylič - "tvrdé a nafouklé břicho" může mít spoustu příčin - od zaražených větrů po zánět některého z orgánů, nic z toho ale nejsme schopni po netu diagnostikovat, tím méně léčit.

Další odpovědi:

Zlatý

Fundovanou odpověď Ti dá jen lékař.
Zaměř se na dostatkem vlákniny ve stravě - zvyš příjem nenadýmavé zeleniny, ovoce bez slupek, otrub, jez zakysané mléčné výrobky obsahující živé bakteriální kultury prospěšné pro zažívání event. probiotika z lékárny. :-)

Zdroj: http://www.ulekare.cz/nemoci-v ysetreni/nafoukle-a-tvrde-bric ho

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.