Lgee

Co na nafouklé břicho?

Prosím potřebuji poradit co na nafouklé břicho díky za odpověď. :)

Odpovědi
mosoj

Z léků Degasin. Jinak změnit životosprávu. Vyřadit z jídla to co vás nadýmá a více vlákniny.

Drap

Záleží na tom, z jakého důvodu je nafouklé. Pokud je to obyčejná plynatost, tak za nedlouho zmizí. Mělo by pomoci vždy po chvíli několik dřepů. Může se však jednat i o závažnější problém. Pokud to přetrvává, určitě bych navštívil co nejdříve lékaře.

Kepler

Pravděpodobně se jedná o nadýmání. Docela podrobně se o něm píše v odkazu.

Zdroj: http://nemoci­.vitalion.cz/na­dymani/