Da-black

Zdravim.Mám dvouletou podmínku za ozbrojenou loupež

Zdravim.Mám dvouletou podmínku za ozbrojenou loupež,Chtěl jsem se zeptat zda za podvod který činní 600kč mmi může soud proměnit podmíněný trest za trest nepoddmíněný.děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Doufám že ano a ještě bych přitlačil.

Další odpovědi
anonym

Tak loupežné přepadení bylo vždycky bráno jako hrubý trestní čin i v případě, že pachatel nic nezískal. Záleží na okolnostech Vašeho činu o němž více nevíme.
Doplňuji:
Trestní sazba bývá i okolo deseti let. Nevím jak je bráno na zřetel pokud pachatel spolupracuje a nikdy předtím se žádné trestné činosti nedopustil. Také věk je asi podstatný a mě by nepřekvapilo pokud by třeba banku přepadnul někdo mladší šestnácti let. Tak a více nevím – poraďte se s někým znalým. A příště se raději ničeho nedopouštějte. Hodně lidí by chtělo a potřebuje peníze, ale všichni neloupí a dál žijí svůj život.

tom004

Pokud je nějaká spravedlnost,tak to ani jiný než nepodmíněný být nemůže.

Drap

Já bych to proměnil a alespoň 5 let přidal.

terry

Jak je možný, že máš za ozbrojenou loupež podmínku, to nechápu.
Tady není to správné místo pro tvé otázky. Asi se raději optej svého právníka.
A už nikdy neprováděj ozbrojené loupeže ani popdvod.Máš to zapotřebí?

bolak

Teda 6 stovek z ozbrojený loupeže, to je docela slabota hele, na dannyho parťáky bys asi moc dojem neudělal.

Můžu se zeptat čím si byl ozbrojen a koho jsi oloupil? A byla to čistě sobecká záležitost nebo jsi něco jako robin hůd?

Dík.