Evasky

Zdají se křečkům sny?

Nejlepší odpověď
www

Podle mne ano, více v odkazu.

Zdroj: www.ptejtesek­nihovny.cz/ulo­ziste/aba001/2007-2009/sny-zvirata

Další odpovědi
anonym

třeba králíkům ano,
úplné noční můry http://www.you­tube.com/watch?v=JRE­CueKXmz8 🙂

morčatům http://www.you­tube.com/watch?v=xyn­msvBgAaw

samicek333

Ano, máme morče, to dokonce ze spaní i píská a cuká se, takže křeček nebude výjimka

robosobo

Určitě ano.Křeček jako ostatní hlodavci a žijící bytosti májí mozek skoro stejný a proto se jim zdajísny.Např.:pes ve spánku vrčí a kňučí,murče vrní nebo kvičí,králík …

Di

Já myslím, že zdají, nebo alespoň našemu křéčovi určitě. Ten vydává fakt crazy zvuky a občas sebou šíleně mlátí nebo plače, tak ho i někdy vzbudim, jak mám strach, jestli se mu třeba něco nestalo, a pak zjistim, že je rozchrápanej, trochu se ještě kejklá a vůbec neví, vo co gou =D Ale po chvíli k sobě přijde a zas je v pohodě =) Zrovna včera mě úplně zamrazilo, když jsem slyšela hlasitý kníknutí na celej pokoj, měl chudina nějakou noční můru a před chvílí zase a trochu sebou zaházel, ale je v pořádku. Toho malýho nezajímá (resp. to neví), že já tu z toho mám skoro infarkt =D