Zlatý

Zdá se vám trest přiměřený?

http://www.novinky.cz/…
Doplňuji:
Jsem ráda, že jsme stejného názoru.
Ad balca - to by bylo mírné. Ani by nepoznala, jak ublížila.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to k pláči. za tohle bych oné matce udělil doživotní nucené práce. Je tu hnus, nechápu, jak se takhle může chovat matka ke svému dítěti.

Další odpovědi:

Zlatý

Podle informací ve článku rozhodně NE, je příliš mírný. Skutečnosti ale neznám a možná (v lepším případě) je neznal ani soud, snad proto takový rozsudek.

za takovou krutost bych dávala doživotí,nikdy nepochopím jak může někdo ublížit dítěti a ještě být nazývána matkou,je to urážka nás ostatních které máme své děti rády a snažíme se pro ně udělat to nejlepší,když bude náš právní systém takto lakscní tak chudáci děti,takových zrůd pak jen přibyde

Nepřísluší mi kritizovat rozhodnutí nezávislého soudu. Já bych takové "matce" odebrala dítě a umístila ho do fungující profesionální pěstounské péče do té doby, než se "matka" vrátí ze soudně nařízeného ústavního léčení. Častý přístup naší policie a soudů, který spočívá v "nekonání a netrestání", dokud se OPRAVDU něco nestane, mi jde na nervy.

Zlatý

Nevím. Neznám podrobnosti. Vím ale že se trestání dětí neúměrně zveličuje.
Ony se za to potom společnosti odvděčují !!

Pokročilý

Tento trest není přiměřený měla by dostat 20 let.

Přiměřený trest by byl ten, kdy by si takováhle "matka" vytrpěla to, co působila svému dítěti. Je jedno, že byla pod vlivem léků nebo alkoholu. Kdo nezvládá pití, tak pít nemá. Hrozilo jí až dvanáct let a dostala podmínku... To paní soudkyně "musela" zřejmě uvěřit tomu, že pro týrané dítě je lepší takováhle matka, než ústavní péče. Tak takovou soudkyni bych také ráda viděla, jak by se jí líbilo podobné zacházení.
Matka, která ubližuje svému dítěti, je zrůda. Nechat dítě v její péči je obrovské riziko a v případě jejího dalšího selhání by měla být za svůj chybný rozsudek potrestána i soudkyně.
Už jsem tu mnohokrát psala, že nejsme právní stát. Toto je toho dalším příkladem. Právo má slabé a bezbranné hájit. Je snad třeba něco k takovému rozsudku dodat?

Bohužel mi nepřísluší komentovat rozhodnutí nezávislého soudu, ale spokojený nejsem. Jelikož zde není dovoleno nadávat, zdržím se komentáře.

Pokročilý

trest by byla kulka ráže 9mm do spánku :)

Jenom pro doplnění.
Ta soudkyně se jmenoval Mráka.

Pokročilý

Mě také nepřísluší komentovat rozhodnodnutí nezávislého soudu,ale stejně to udělám:Více takových soud(c)ů jako jsou oni a brzo bude moci takhle vychovávat děti i ta nejhorší matka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.