verunka483

Zdá se mi to nebo ne?

Všude vidím namalované kluky… Čím dál častěji. Myslím že to patří pouze k holkám a chci se zeptat jestli máte stejný názor. Doufám že jednou (možná brzy) se nebudou malovat holky i kluci…

Nejlepší odpověď
quentos

jenom další důkaz toho, jak to jde na tom světě do háje a jak navrch získávají všemožné zvrácenosti.
Já jsem teda žádnýho namalovanýho ještě neviděl, ale to asi bude tím, že po klucích nekoukám.

Další odpovědi
Illines

Krasleni muzske populace,neni nic tak noveho.Prastare kultury i treba indiani a jine vzdalene kultury si krasli oblicej. Tetuji,maluji a jinak zdobi nam nepochopitelnych vecicek.

anonym

To mě malovali už od mala, vždy když jsem něco provedl, tak jsem měl úplně zmalovaný zadek, a ti co se malují sami, tak těm právě chybělo to malování zadku v ranném věku a teď se to snaží dohnat.

tom004

Ještě jsem,na štěstí,žádného neviděl,ale když mohou holky nosit kalhoty,saka a kravaty,ap.,tak proč by se někteří jedinci pánové nemohli malovat, Ale nymyslím si,že by se to nějak výrazně ujalo. I když........ 🙂

anonym

Verunko, již od pradávna platilo, že tvorečkové pánského rodu byli pestřejší kvůli „námluvám“. Zřejmě v rámci této přírodní samozřejmosti se i lidstvo k tomu vrací. Podívej se jenom na divoké kachny, na bažanty, pávy atd. Vždy je to sameček, který má upoutat pohled samičky.
Jak je ze Tvé reakce vidět, asi to funguje i u kluků.
Máš pravdu, že namalovaných mužských (spíše chlapeckých) obličejů jsem už několik viděla. Jako dříve narozené se mi to logicky nelíbí a zdá se mi to „divné“.
Třeba ale skutečně směřujeme k tomu, že to budou více muži, kdo se budou světem lidí prodírovat fešácky vybarvení, aby si jich ty správné samičky všimly.
Bože,kam to spějeme???