Bronzový

Zbláznil se mi netbook,co s tím?

Mám problém s netbookem.Za prvé mi tam pořád naskakuje nějaký vir,který dáván pořád do truhly a příště mi to hlásí znovu.Ale co je nejhorší,tak mi to najednou začalo hlásit,že IP adresa koliduje s jiným systémem v síti.Nechápu to a ještě k tomu se nemůžu dostat na internet.Máme ještě jeden počítač a Notebook a tam je vše v pořádku.Co s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Seriozní odpověď:ty problémy Vám dělá patrně ten neustále vyskakující vir,pokud máte antivir,jako,že ano,když uvádíte,že ho neustále strkáte do truhly,vir se spouští okamžitě při startu systému,proto je třeba pustit PC v:nouzovém režimu,

Chcete-li použít některou možnost nouzového spuštění, postupujte takto:
Restartujte počítač a při jeho spouštění podržte stisknutou klávesu F8. U počítače, který je nakonfigurován ke spouštění s více operačními systémy, můžete klávesu F8 stisknout, když se zobrazí nabídka pro výběr operačního systému.
Zobrazí se nabídka Upřesnit možnosti spuštění systému Windows. Vyberte některou možnost a stiskněte klávesu ENTER.
Zobrazí se nabídka Vyberte operační systém, který chcete spustit, a dole se modře zobrazí název zvoleného nouzového režimu (například Stav nouze). Vyberte operační systém, který chcete spustit, a stiskněte klávesu ENTER.
V tomto nouzovém režimu dejte antivirem promazat celý PC a restartujte,mělo by to pomoci.

Další odpovědi:

Pokročilý

Vím ,že to není zcela řešení ale pokud Vám počítač takto zlobí tak si vypalte,kupte nebo najděte kill disk a celý windows smažte a přeinstalujte s CD na windows a příště se lépe zabezpečte :) Pokud samozřejmě tam máte nějaké data tak se dá zaplatit programator který z disku data vytahne ale za velké peníze,ještě by se dal netbook zachránit pokud máte tam 2 disky jeden bude zvirovaný ale druhý by nemusel takže se přepněte na ten druhý disk a snažte se to smazat jinak už nepomůžu.

Diskuze k otázce

Bronzový

alexandra

Tam se půjdu asi přihlásit já,a to brzy.Myslíš,že mě tam pustí k počítači???

Zlatý

Miroslavst

Určitě pustí ale na vycházku raději na, abys mě nezabila :D

Bronzový

alexandra

Miroslave,kde je ta Tvoje odpověď?Já jsem se teprve teď chtěla podívat na ten odkaz z toho blázince,co to vůbec bylo,a už to tady není.Já se z toho fakt asi zblázním.A teď ani nevím kam jít.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.