Zažili jste, že celá třída dostala kouli během 2 minut?

Nejlepší odpověď
bolak

Já zažil na střední, že byla čtvrletní schůzka, a rodičům bylo oznámeno že 28 žáků (ve třídě nás bylo 29) propadá z deskriptivní geometrie :) Dobrý na tom bylo že ten učitel se tím vlastně odrovnal sám, protože rodiče na něj hromadně vyrukovali s tím, že teda asi neumí učit, jinak že to není možný :)

A k těm celotřídním záležitostem, měli jsme matikáře, kterej přišel jednou do třídy a nikdo si ho vůbec nevšim, tak tam chvíli stál před tabulí, a po dvou minutách když ustal bordel řekl „vemte si papíry“ a psala se písemka. Jakmile se dopsala, všichni odevzdali papíry a začali se ptát po ostatních „kolik ti to vyšlo“ a „jakejs použil vzorec“ a po chvíli se ozvalo „vemte si papíry..“ a když se dopsalo, tak už zbejvalo jenom 5 minut dokonce hodiny, přesto ale „vemte si papíry“ zaznělo ještě jednou. Učitel ještě ve dveřích posměšně pronesl něco o tom že jsme nepoučitelní a že si za to můžeme sami. Geniální na tom bylo to, že druhej den to přines vopravený a průměr všech tří písemek celý třídy byl 1,3 :))

Další odpovědi
Mozeq

Já ne, ale buď je něco z učitelem, nebo nás čeká pěkná budoucnost ve vzdělání potomků x)

STUDENTKAEVA

Ve třídě je nás 30 a pětku dostalo asi 10lidí,11 už uměl a učitel to ukončil.Díky bohu jsem nebyla mezi té desítce pětkařů..

anonym

bolaku, prisel phdr. jurtik a ani nedosel ke katedre a dal otazku. nikdo ji nezodpovedel dobte a bylo vymalovano. jinak perfektni kantor, vysvetlil i 5 az 10 rozmer. hlavni predmety mel l pravo, filozofii