redhead

Zažili jste někdy nějakou špatnou/dobrou zkušenost s ukrajinskými dělníky na stavbách?

Doplňuji:
Je to myšleno obecně, nechápejte to tak, že jde pouze o zkušenosti z pracovního prostředí

Nejlepší odpověď
badisko

ano zazil a ne jednu …ale to jsem zazil i s cechy ..jenze u tech ukrajincu se to hold bere jinak …kdyz neco posere cech tak se to hodi na ukrajince a naopak …!!!

Další odpovědi
briketka10

dnes ne, za komančů v bývalém bydlišti stavěli sidliště
a my byly malá děcka prolézaly jsme trubky a oni si s
námi hráli my se dorozumívaly gesty a i tak si rozuměly..

můj názor na dnešní situaci je, že berou práci našim,
ale i tak jsou vykořisťovaní svými bossy a dostávají málo
peněz za dřinu co vykonávají a to by našinec nedělal !!

tak je to se vší prací jakou tu vykonávají ukrajinci a jiní
zahraniční pracovníci :(

Sůwa

Zažila jsem na stavbách dělníky z Jugoslávie ( bývalé ), Polska i z Ukrajiny, velký rozdíl to nebyl, jen znali někdy dost podivné technologie. Bez nadsázky – naši dělníci byli vždy o několik tříd výš 🙂

AndreiRanger

Nejhorší zkušenost: Makaj na černo a bez pojištění. Když se něco zesere tak to zas zaplatí poctiví plátci daně…