Anonyyym

Kolik mám pokusů při závěrečných zkouškách na SOŠ?

Zdravím, chci se zeptat dělám závěrečné zkoušky na učňáku a netuším kolik mám pokusů, protože jsem měl v 2. pololetí za 5 a musel jsem jít na opravky a zkoušky mám posunuté, ale nevím jestli jsem tím pádem přišel o jeden opravný termín.
Díky

Odpovědi
jirka F

2 pokusy v září bez ústních a nebo poté příští rok v červnu. Pokud jsi udělal opravné zkoušky jdeš normálně k závěrečné zkoušce teď v září pokud jsi jí neudělal tak příští rok v červnu s tím že si zopakuješ 3.ročník.

ivzez

Opravná zkouška se vztahovala k loňskému školnímu roku.

Závěrečná zkouška je něco jiného, tu budete konat poprvé,
žádný pokus jste ještě nevyčerpal.