zvonisek

Zatknou mne někdy?

Napadlo mne to

Nejlepší odpověď
annas

Netuším, kdo a kde a za co by vás mohli či měli zatknout.

Neznám vás, nevím, zda jste se něčim provinila, nebo někdy v budoucnu spácháte trestný čin,. Pak by to bylo možné.

Další odpovědi
aliendrone

Nezatknou, neboj nic! Jsou líní, takže počkají, až si tě odnese čert! ;)

peterd108

Pokud se chováš v reálném životě tak jako tady, tak nejspíše ano.

klumprt

Pokud jsi něco provedla, běž se zeptat na oddělení policie. Pokud jsi nic neprovedla, tak k lékaři – psychiatrovi.