quentos

Zaspali jste už někdy do práce? Jak se k tomu stavělo vedení?

Musím to zaklepat, mně ani kolegům se to ještě nestalo, ale tak nějak se divím, že to šéfovou nechává v klidu – jsme jenom lidi a stát se to může, stačí, aby někomu selhal budík; jenže pak budou studenti stát na chodbě jak tvrdá Y a čekat, a nedočkají se :{))> nějak to v tomhle směru nemá domyšlené.

Nejlepší odpověď
johana 56

Nebylo to zaspání,ale autobus jel o 10 minut dřív.Spolu se mnou tak dopadlo dalších 12 lidí.Vedoucí byl tolerantní.

Další odpovědi
annas

Nezaspala jsem ani jednou, ale do práce došla někdy později vinou zpožděného autobusu – např. při náledí, občas i při havárii. Někdy vypověděl službu i autobus.

Ella

už se mi stalo, že jsem zaspala, ale nikdy ne tak, abych zmeškala autobus a nepřišla do práce, do školy se mi to stávalo často =D
Jinak u jedné ženské od nás z práce je celkem běžné, že zaspí nebo zavolá že nepřijde, protože má její dítě horečku (ano, ono přece 37,5° u kluka, který chodí do devítky je hrozné neštěstí, které vyžaduje týden dovolené…) Zatím jí to šéf vždycky nějak přešel, i když jsme kvůli ní museli makat 2× víc a byli jsme rádi, že jsme všechno stihli. Je to nepříjemné a ona se nikdy neomluví, že nás nechala ve štichu… >/

dědapetr

Musím říct,že za celou dobu co chodím do práce,se mě to nestalo.Vždy se budím chvíli než začne zvonit budík.Také si myslím,že by to asi těm studentům moc nevadilo,že jejich vyučující zaspal.