Mrs.Styles

Jak dopadl Referend na Slovensku?

Jak to vůbec dopadlo. Všude čtu pořád něco jiného a nějak jsem se v tom ztratila :D Povolili teda adopci dětí homosexuálama?

Nejlepší odpověď
led

Referendum je neplatné. Hlasovania sa zúčastnilo 21,41 % hlasujúcich, čo je menej než potrebných 50% hlasov

Další odpovědi
anonym

Stačí drobet číst:
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/361061-slovenske-referendum-o-homosexualech-neplati-prislo-malo-lidi.html

suaeda

Je neplatné pro malou účast.
Jen jsem zvědav kdy i u nás v ČR budeme mít možnost rozhodovat pomocí referend. A nebude o nás o většině rozhodovat menšina, která je zvolená z výběru, ze kterého si nemůžeme ani pořádně vybrat.

huxa

suaeda-to jsou zas ale keci 🙂 Prostě většina Čechů jsou hlupáci bez politického vzdělání, kteří dají hlas prvnímu na volebním lístku.
Referenda u nás v ČR také mohou být, stejně jako na Slovensku.