albyn

zasloužíš si lepší život

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem se svým životem spokojená, tak nepotřebuji aby byl lepší. Hlavní je, aby nebyl horší.

Další odpovědi
led

Ďakujem.
A otázka znie?

Děda Louda

Jaký si to uděláš, takový to máš.
Vřelý dík za uznání.

anonym

Jsem celkem spokojená.A ty?

david22

To je pravda

anonym

Pokud je to otázka, tak je to pěkná hloupost. Ne, nezasloužím si lepší život. Zasloužím si právě a jenom ten svůj a jenom s tím jsem spokojená.
Pokud je to konstatování, tak mi řekni, jakým právem mi chceš Ty vnucovat to, co je pro Tebe lepší život? Ne,ne, jiný život opravdu neberu.

honza19hk

to je otázka,oznáme­ní,rozkaz nebo co?? jinak díky.

pizlicka

to mi všichni.

anonym

Už zase typický zlozvyk – 1. otázka hned po registraci, kdy tazatel nejen neví jak a jaké vkládat otázky, ale dokonce se jeví, že si spletl i samotné stránky.