jendahun

Zase je tu konec světa…jak vám to zní věrohodně?

Nevím,jestli se mi podaří ten odkaz tady dát,ale je to zajímavé čtení.
http://letecka­posta.cz/326822401

Nejlepší odpověď
anonym

V odkazu máš celkem 333 odkazů na totéž.
Všichni tady mudrují a probírají všelijaké hypotézy.
Přitom úplně zapomínají na zdravý rozum, který v číslech stroze uvádí, že konec světa byl celkem avizován 48×, ale nikdy k němu nedošlo.
Daleko akutnějším rizikem konce světa je fakt, že je v současné době
31 tisíc jaderných raket rozmístěných v 8 státech světa, tam by se mělo zaměřit znepokojení lidstva!
http://www.val­ka.cz/clanek_1035­.html

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=konec+sv%C4%9B­ta+2012

Další odpovědi
briketka10

nevěřím tomu, ale ségra jo, říká „co když je to pravda“ vypráví různé /podložené vědecké podrobnosti/ já si musím vždycky zacpávat uši, je to jedna velká blbost..

mosoj

Všechno to co se různě popisuje se může stát.
Prostě lidstvo by skončilo ať se nám to líbí nebo ne a můžeme se rozčilovat jak chceme.

Jenom se neví zda se to stane a hlavně kdy se to stane.
Pokud se to ví, nikdo nedopustí aby se to profláklo před hodinou H, dřív než to bude naprosto zřejmé.

venkovan

Konec světa – zajímavá otázka. Otázka jak ji řešit. Jestli tomu věřit a do konce roku prohýřit úspory (tedy asi bych s nimi moc nehýřil – tak možná několik dní v klasické IV.). Či nakoupit viagru a podobná léčiva a uhnat si infarkt při příjemné aktivní činnosti, či to vše brát tak jak to přinese čas.
Nicméně, mám pocit, že letos budou nějaké volby. Tak pro mnohé to bude skutečně konec světa.

IK

Dcera tomu věřila, takže jsem se začala zajímat. Několikrát ji pendl řekl že umře, já jsem toho názoru že jí „trefí“ když neudělá maturitu (letos).
Shlédla jsem pár vědeckých filmů na to téma, všichni ukazují jaké katastrofické následky by mělo to či ono, jako třeba srážka s větším objektem, erupce, obří tsunami, přešoupnutí zemských desek přes sebe, přepólování apod. vyobrazí zkázu že by člověk ihned vypnul telku a pak řeknou jak je to nepravděpodobné.

Jedním slovem, je to byznys.

Dceru jsem pošoupla směrem: nevzdávej to a uč se, život je zajímavý i když nepředvídatelný.