zaschlá montážní pěna

prosim vas poradil by mi nekdo jak odstranit zaschlou montazni penu z auta dekuju

Odpovědi
Toruk

Mechanicky, např. ostrým dlátem. Pokud je to na laku, myslím, že se to neobejde bez ryzika poškození laku (to by leda musela být chemikálie, co tu pěnu rozkládá a o takové nevím)… proto jemně.

cukrar

mechanicky, pak odstaňovač montážní pěny a kvalitní leštící přípravky,
nebo navštívit prodejny autolaků, oni za drobné vyřeší za Vás.