Fidel

Zapomněl jsem heslo ke komprimované složce RAR. Jde nějak prolomit? Jak?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

No jsou na to nástroje používající Brute force, ale pokud je heslo dlouhé a jsou tam nealfanumerické znaky, velká a malá písmena, číslice tak i na 4 Jádrovém procesoru to může trochu déle.

Četl jsem, že prý jde zapojhit i grafickou kartu, která dost vypomůže.

Podívej se na nějaký download server typu www.stahuj.cz www.slunecnice.cz www.studna.cz a zadej heslo RAR