Zapomela jsem jmeno

velitele nasi letky 311 za druhe svetove valky.Tuto tematiku o nasich letcich mam rada.Kdo mi jmeno pripomene?

Nejlepší odpověď
annas

Karel Mareš (3. listopadu 1898, Tábor – 18. června 1960, Kosova Hora u Sedlčan) byl brigádní generál, vojenský pilot, první velitel 311. československé bombardovací perutě RAF.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ka­rel_Mare%C5%A1_(st­%C3%ADhac%C3%AD_pi­lot)

Další odpovědi
quentos

plukovník Bohuslav Tobyška

Zdroj: www.cesi.sk/vyr/vyr9­41.htm