matty

Zápach z úst

Chtěl jsem se zeptat co znamená když cítím v ústech chuť ředidla?

Nejlepší odpověď
panenka

tak to tedy nevím ale pokud máš divné chutě v ústech znamená to že jsi nebo budeš nemocná/ný

Další odpovědi
kanulik

nech si udělat krevní test na cukrovku,tím tě nechci nijak strašit,ale hodně lidí takto postižených cítí v ústech právě ředidlo…
Držím palce ať to tak není…

Michal

Je možné,že se jedná o aceton.(zápach)Nechte se vyšetřit,jestli nemáte cukrovku.

kenyrts

Cítit z úst nebo nález acetonu v moči bez přítomnosti cukru má obvykle jiné příčiny než cukrovku. Aceton se může v moči vyskytnout při hladovění, hubnutí, nedostatku složených cukrů (škrobů) v jídelníčku, velké fyzické námaze apod.

kiky

a nebo že si malo čistíš zuby