Zlatý

Zanedbáváte snad boj s chřipkou nebo jste dokonce již podlehli?

V Evropě řádí chřipka a epidemie po letech klidu vtrhla také do České republiky. Češi však mají tajnou zbraň - pivo!

Tradiční nápoj naší země má vlastnosti, které z něj dělají účinný prostředek proti chřipce. Funguje jako prevence, ale dokonce pomáhá se uzdravit, když už jste chřipku jednou chytli:

http://zena.centrum.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

S chřipkou nebojuji. Mně se to netýká a pivo nepiji

Další odpovědi:

Stříbrný

Taky se mi nechytá něco jako chřipka.A taky nepiju.

Zlatý

Tak v tom případě u mě chřipka nemá šanci. Akorát včera jsem to s tou tajnou zbraní asi trochu přehnal :{D>

Bronzový

chřipka? to doma nevedeme :)

S chřipkou bojuji každý den právě s tímto zázračným nápojem.

Zlatý

Co je to "chřipka" ? Neznám. Používám tajnou zbraň v podobě pivního moku, doplněnou dobrou náladou. :-))

Bronzový

S chřipkou nebojuji.Naposledy jsem měl ,když jsem se od "doktorky"(díky že po roční skušenosti u této OL jsem u ní skončil a jsem zpět u paní DOKTORKY) nechal ukecat protichřipce naočkovat,což znamenalo v průběhu 1/4 roku tři těžké chřipky.Ještě k očkování-v průběhu své vojenské služby jsem se asi 3x nevyhnul očkování proti chřipce=vždy jsem pak zákonitě omarodil. A pokud se cítím byt nachlazený tak stačí uvařit "bramboračku" nebo "RUMunský"čaj a hned do pelechu !!!

Bronzový

Chřipku nemívám od doby, kdy jsem přestal chodit mezi lidi. Potvrdilo se mi, že největším nebezpečím (kromě očkování) je lid obecný! Jinak mám tytéž zkušenosti s očkováním jako kapitán. Kdysi po vakcíně se to převalilo přes moji tělesnou schránku asi 6x, zhruba s desetidenními rozestupy. Už jsem si vybíral urnu...

Pokročilý

Musím zaklepat, mně se chřipka zatím vyhla asi na tom pivku něco bude :D :)

Boj s chřipkou a s nemocemi obecně je nesmysl. Nemocí mi tělo dává zprávu, že něco dělám blbě, nebo se mám zastavit. Když mám jednou za uherák chřipku, tak si lehnu, spotím se a piju čaj s medem. Pivo jako prevence je ok, jako lék asi studený pivo nee.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch? v=Yi2FoSGU7ZA

Stříbrný

Přispěji jedním doopravdy funkčním lékem, pokud už chřipku chytnete-nalačno s novým dnem podat orálně flašku rumu. Mám to stejně podložené zkušenostmi, jako někteří s očkováním či menšími dávky tohoto úžasného všeléku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.