dudu

Zanedbáváte snad boj s chřipkou nebo jste dokonce již podlehli?

V Evropě řádí chřipka a epidemie po letech klidu vtrhla také do České republiky. Češi však mají tajnou zbraň – pivo!

Tradiční nápoj naší země má vlastnosti, které z něj dělají účinný prostředek proti chřipce. Funguje jako prevence, ale dokonce pomáhá se uzdravit, když už jste chřipku jednou chytli:

http://zena.cen­trum.cz/zdravi/do­maci-lekar/clanek.phtml?id=80­6076#utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=stylebox&ut­m_term=positi­on-4

Nejlepší odpověď
Drap

S chřipkou nebojuji. Mně se to netýká a pivo nepiji

Další odpovědi
redy

Taky se mi nechytá něco jako chřipka.A taky nepiju.

quentos

Tak v tom případě u mě chřipka nemá šanci. Akorát včera jsem to s tou tajnou zbraní asi trochu přehnal :{D>

Luxx

chřipka? to doma nevedeme :)

anonym

S chřipkou bojuji každý den právě s tímto zázračným nápojem.

marci1

Co je to „chřipka“ ? Neznám. Používám tajnou zbraň v podobě pivního moku, doplněnou dobrou náladou. 🙂

orwell

Chřipku nemívám od doby, kdy jsem přestal chodit mezi lidi. Potvrdilo se mi, že největším nebezpečím (kromě očkování) je lid obecný! Jinak mám tytéž zkušenosti s očkováním jako kapitán. Kdysi po vakcíně se to převalilo přes moji tělesnou schránku asi 6×, zhruba s desetidenními rozestupy. Už jsem si vybíral urnu…

NelieM

Musím zaklepat, mně se chřipka zatím vyhla asi na tom pivku něco bude :D :)

mysa1

Boj s chřipkou a s nemocemi obecně je nesmysl. Nemocí mi tělo dává zprávu, že něco dělám blbě, nebo se mám zastavit. Když mám jednou za uherák chřipku, tak si lehnu, spotím se a piju čaj s medem. Pivo jako prevence je ok, jako lék asi studený pivo nee.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Yi2FoSGU7ZA

huxa

Přispěji jedním doopravdy funkčním lékem, pokud už chřipku chytnete-nalačno s novým dnem podat orálně flašku rumu. Mám to stejně podložené zkušenostmi, jako někteří s očkováním či menšími dávky tohoto úžasného všeléku.

HZK

Chřipka se mi už minimálně 15 let (je mi 25) velmi bojí a myslím že ta velká bublina nazvaná chřipková epidemie, je jen marketing. „Budete všichni nemocný, pokud se nenaočkujete! A my z toho máme prachy“ Očkování proti chřipce je blbost. Je důležité posilovat imunitu, chodit na vzduch, občas jíst pálivější jídla, žrát jogurty s živými kulturami jako třeba Hollandii (čistě yogurt, prostě žádný floriany a jiný taháky ve kterých je max cukr), občas přilejt dobrý pití a člověk je zdravý. Nechodit taky zbytečně nabalený a nemít doma přetopíno. Když na mě už něco vyleze, zajdu si pro zázvor, pálenku a je to. Ale musí to být včas.