Avatar uživatele
dudu

Zanedbáváte snad boj s chřipkou nebo jste dokonce již podlehli?

V Evropě řádí chřipka a epidemie po letech klidu vtrhla také do České republiky. Češi však mají tajnou zbraň – pivo!

Tradiční nápoj naší země má vlastnosti, které z něj dělají účinný prostředek proti chřipce. Funguje jako prevence, ale dokonce pomáhá se uzdravit, když už jste chřipku jednou chytli:

http://zena.cen­trum.cz/zdravi/do­maci-lekar/clanek.phtml?id=80­6076#utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=stylebox&ut­m_term=positi­on-4

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, redy, briketka10, gagaga, marci1, NelieM, Agneta před 3320 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

S chřipkou nebojuji. Mně se to netýká a pivo nepiji

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Taky se mi nechytá něco jako chřipka.A taky nepiju.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Tak v tom případě u mě chřipka nemá šanci. Akorát včera jsem to s tou tajnou zbraní asi trochu přehnal :{D>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

chřipka? to doma nevedeme :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

S chřipkou bojuji každý den právě s tímto zázračným nápojem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Co je to „chřipka“ ? Neznám. Používám tajnou zbraň v podobě pivního moku, doplněnou dobrou náladou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Chřipku nemívám od doby, kdy jsem přestal chodit mezi lidi. Potvrdilo se mi, že největším nebezpečím (kromě očkování) je lid obecný! Jinak mám tytéž zkušenosti s očkováním jako kapitán. Kdysi po vakcíně se to převalilo přes moji tělesnou schránku asi 6×, zhruba s desetidenními rozestupy. Už jsem si vybíral urnu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Musím zaklepat, mně se chřipka zatím vyhla asi na tom pivku něco bude :D :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mysa1

Boj s chřipkou a s nemocemi obecně je nesmysl. Nemocí mi tělo dává zprávu, že něco dělám blbě, nebo se mám zastavit. Když mám jednou za uherák chřipku, tak si lehnu, spotím se a piju čaj s medem. Pivo jako prevence je ok, jako lék asi studený pivo nee.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Yi2FoSGU7ZA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Přispěji jedním doopravdy funkčním lékem, pokud už chřipku chytnete-nalačno s novým dnem podat orálně flašku rumu. Mám to stejně podložené zkušenostmi, jako někteří s očkováním či menšími dávky tohoto úžasného všeléku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
HZK

Chřipka se mi už minimálně 15 let (je mi 25) velmi bojí a myslím že ta velká bublina nazvaná chřipková epidemie, je jen marketing. „Budete všichni nemocný, pokud se nenaočkujete! A my z toho máme prachy“ Očkování proti chřipce je blbost. Je důležité posilovat imunitu, chodit na vzduch, občas jíst pálivější jídla, žrát jogurty s živými kulturami jako třeba Hollandii (čistě yogurt, prostě žádný floriany a jiný taháky ve kterých je max cukr), občas přilejt dobrý pití a člověk je zdravý. Nechodit taky zbytečně nabalený a nemít doma přetopíno. Když na mě už něco vyleze, zajdu si pro zázvor, pálenku a je to. Ale musí to být včas.

před 2619 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek