"Zamrznutí" Sony Ericsson Xperia Mini

Vlastním telefon Sony Ericsson Xperia Mini a samovolně se mi zapíná menu a mnohokrát se stalo, že jsem ho ani nemohla odemknout, protože se sekal. Neví někdo co s tím ? Prosím :/
Doplňuji:
Teď už mi dokonce nejde ani SD karta :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dřív, než využiješ ostatních rad a postupů, zkus telefon vypnout a poté krátce vyjmout baterii.
Mnohdy se většina problémů odstraní jako mávnutím proutkem! ;-)
Zkušenost

Další odpovědi:

Bronzový

Stát se to mě, dal bych telefon do servisu. Tohle může být jak softwarový, tak i hardwarový problém.

Zlatý

viiiime ...pripoj se k Sony pc companion po otevreni ..se ti nahora zobrazi tvuj telefon ....a vedle nej napis ..Telefon/tablet je aktualni ...> tak na to klikni ..otevre se ti nove okno ...a tam je napsano ze mas k dispozici nejnovejsi verzi a bla bla bla ....a podtim je poznamka ....Mate -li s telefonem tabletem vazne problemy kliknete na nasledujici odkaz ...tak to rozklikni ..a pak se rid podle toho co ti to bude psat ...:D ...musis byt na PC pripojena k netu ...zalohovat si data zaroven dat zbohem vsem aplikacim ktere nemas na SDkarte ....nebo muzes jen zkusit vratit telefon do tovarniho nastaveni ..;D..taky moznost ...

stalo se mi to zkus si an vém pcpřes usb kabel a program sony pc suite přeinstalovat celý android nejspíš se zároveň bu i aktualizovat na verzi 4.1 jako to mám já po přeinstalaci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.