Harry

Sony Ericsson xperia 10 mini

ahoj
koupiml jsem si Sony ericsson xperia 10 mini a chci si stahnout do telefonu novou verzi androit 2.1,misto te byvale 1.6 ,jelikoz tam nejde bluetooth .Stahnul jsem si program Sony ericsoon Pc companion ,ktery je ktomu pry potreba .Ten bez problemu zapnu .Je tam podrobne napsane co mam delat .Udelam prvni krok ,ze si zalohuju data .Na druhem kroku mi radi jak si pripravit telefon ,ale kdyz si ho pripravim,podle napovedy ,tak se nic nedeje .ubec tomu nerozumim :(Nema stim nekdo zkusenosti ? potreboval bych poradit .Dekuju

Odpovědi
Gollumek.88

na flashování telefonu s androlitem je často potřeba mít v pc nainstalovanou ještě SDK tools pro android nebo co, a flashování se spouští z příkazové řádky, poté se na telefonu stiskne kombinace kláves která tě hodí do backup/recovery menu kde si vybereš nabootovat z img souboru, který už budeš mít v telefonu připravený na kartě, spolu s dalšími potřebnými soubory. pak můžeš doufat, že se ti ta plečka podaří přefleshovat… když tam nahraješ špatnou verzi androida může se taky stát, že ten telefon už nevzbudíš.