Venda18

Zamilovaná do zpěváka, je to normální?

Ahoj, chci se zeptat, jestli je to normální. Před 5-ti lety jsem se zamilovala do Freddie Mercuryho. A doteď ho pořád miluji. Ale nevím jestli je to normální, když je už dávno mrtvý. A mě je teprve 21. Nemůžu ho dostat z hlavy. Jsem z toho strašně nešťastná, že jsem ho nikdy neviděla naživo, nikdy jsem se s ním nesetkala a navíc už bohužel není mezi náma. Prosím poraďte. Děkuji moc za názory.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Třeba ti pomůže to, že byl homosexuál, měl AIDS a dnes by mu bylo 70.

Ty budeš pěkně přelétavá mrška. před půl rokem jsi milovala jiného: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zamilovana-do-herce

Další odpovědi
marci1

Je to úplně normální. Zažili jsme něco podobného téměř všichni. Poslouchej jeho písně, měj ho ráda, ale zamiluješ do do živoucí člověka a bude to krásné. Uvidíš. 🙂

Klaproth

Ano, je to normální, ale nikoliv v jednadvaceti.

Meruňka272

Ahoj, je to úplně v pohodě. Každý z nás měl nebo ještě má platonickou lásku vůči zpěvákovi/herci apod. Nemusíš se trápit. :) Michael Jackson už je také dávno po smrti a fanoušci mu pořád zůstávají věrní (alespoň, co jsem slyšela).

anonym

To je dneska většina holek…

Kelt

Proč by to nemělo být normální. Líbil se ti, i zpěv. Také se mi líbí nějaká herečka ve filmu, ale ne ve skutečnosti. A netoužím se s ní potkat. Je to pěkná vzpomínka, ale zase mne nemůže ovlivnit na celý život.

Nuk nuk

Nic si z toho nedělejte, já jsem ho také naživo neviděla a to jsem byla v pubertě v době, kdy ještě žil…

Ale jo, asi to je normální, že se mladé dívky zamilovávají do takových lidí, jako jsou zpěváci, herci, sportovci a podobní…

Co s tím, najděte si normálního živého partnera a nějaké koníčky, ono to časem přejde.

Cenobita

Zamilovávání se do idolů je zcela běžné, zvláště u mládeže.

Já se zase zamiloval do Rammsteinů 🙂

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=W3q8Od5qJio

Ale musím uznat, že Freddie Mercury, dokázal udělat velkolepou šou, na Internetu je spousta videí se záznamy z koncertů a videoklipy.

Freddie Mercury, rodným jménem Farrokh Bulsara (5. září 1946, Stone Town, Zanzibar – 24. listopadu 1991, Londýn, Velká Británie) byl britský zpěvák, člen rockové skupiny Queen a skladatel. Je považován za jednoho z nejvýznamnějších zpěváků v historii, proslulý byl i svým charizmatem a extravagantností při vystupování. Jeho smrt byla zapříčiněna AIDS.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Freddie_Mer­cury

anonym

Ty máš dost – už to neber , tady se zamiluj – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7jRJO0Ym­lto

NikkiHeat

Mám podobně smýšlející kamarádku akorát ji je 28 let, místy je to trapné a nevyzrálé a úsměvné. Znám ji déle a otravuje s tím pořád takže je to ve finále docela otravné i když člověk zapojí maximum tolerance a demokracie. Nicméně jsem přesvědčen a jí to říkám taky že není zamilovaná do něj a ty do Frediho ale do představy o něm. Tzn že v praxi by sis s ním třeba vůbec nerozuměla a nebyla schopná jej vedle sebe vystát. Další možnost je že si spíš zamilovaná (v úvozovkách) do někoho co něco dokázal, je výrazná osobnost, případně tím že něco dokázal je něco jako alfa samec čímž ti imponuje a přitahuje tě. U mé kamarádky je to taky o tom, že stejného zpěváka jako má v touze ona má taky spousta jiných dívek čímž se v ní probouzejí teritoriální pudy a má tendenci zvítězit před ostatními samicemi (když to řeknu takhle hloupě) čímž si zvýšit jakýsi sociální statut před ostatními ale především sama před sebou.