Avatar uživatele
rady74

Záloha počítače

Jaký je přesný postup,jak zálohovat data v notebooku?Co zmáčknout,abych něco nenavrátně nezrušil.Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4668 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Naprosto souhlasím s „Hladou“,taky používám na vytvoření zálohy systémového disku Acronis True Image Home,a můžu Vám potvrdit,že to je otázkou několika minut, obnovit opět fungující systém.Pět let jsem nepoznal co je reinstalace systému.

viz link:
http://www.acro­nis.cz/domacnos­ti-a-kancelare/pro­dukty/true-image-home/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Nevim, co mate za OS. Ve W7 je to v Ovladacich panelech / Zalohovani a obnoveni. Muzete si dat „Moznosti“ – vybrat, co chcete zalohovat, kam (napr. na externi harddisk)… a date pak „zalohovat nyni“. Naprosto nic se nezrusi. Pokud to chcete pak casem obnovit, jen to obnovite.

Ja to nepouzivam, zalohuju si data rucne. Proste fotky a dokumenty automaticky rovnou kopiruji na externi harddisk, takze zalohu mam hotovou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ARIS

Já si zálohuju jen nějaké administrativní věci a ty mám na flashce.
Prostě si je tam zkopíruju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Zálohovat data na stejný HDD má smysl, který se limitně blíží k nule. Zálohovat musíte na jiné médium, v dnešní době nejspíš na externí disk. Metodu si můžete zvolit libovolnou podle důležitosti dat a komfortu od prostého kopírování po různé sofistikované programy s automatickou tvorbou záloh. Doporučení hodný je např. Acronis True Image Home. K externímu disku zpravidla výrobce nějaký zálohovací program dodává. Nejlepší je vytvářet si pravidelně bitovou kopii systémového disku, kterou v případě poruchy jednoduše nakopírujete zpět za chvíli bez zdlouhavého instalování systému, ovladačů, praogramů a dat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek