Zakázání doplňků a reklam

Dobrý den.V poslední době se mi hodně často stává,že při prohlížení internetu,mi vyskakuje hlaška"aplikace internet explorer zakázala této stránce spustit prvky active a script"nebo tak nějak a adresa té stránky je C: /ProgData/TheBflix/background. html. Co to je????A jak se toho zbavit???A druhá věc,při sledování např.sport live streamů mi přes obraz neustále vyskakují různé reklamy,dá se to nějak zakázat?Prohlížeč mám IE.Děkuju moc za případnou pomoc.
Doplňuji:
No já rozumím tomu,že tam nějaký reklamy být musí,ale oni to mají vychytaný i tak,že se to maličko hýbe,a když to chce člověk uklidit,netrefí křížek a už se mu to rozbalí,a než to všechno zavřeš,je pět minut fotbalu(hokeje,tenisu..)v p.....

Nejlepší odpověď

Bronzový

za 1. stahni si internetovy prohlizec - Firefox, Chrome, Operu

za 2. ty reklamy ti tam vyskakovat budou vzdycky - z ceho by asi ten stream jinak byl placenej - ale muzes si pro prohlizec stahnout tzv AdBlock - ten aspon nektery reklamy uklidi

Další odpovědi:

Zlatý

To, že vám IE zakázal spustit prvky active není žádná vada a není proto potřeba ho měnit za jiný. Je to zabezpečení, které si můžete nastavit v záložce Nástroje/Možnosti Internetu/Zabezpečení.
Reklamy nesouvisí s prohlížečem, nic s nimi neuděláte.

Pokročilý

S tím prvním ti neporadím, ale na sport live mi také stále skáčou reklamy a to IE nepoužívám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.