Pokročilý

Nechtěná reklama

Jako domovskou stránku mám Seznam.Vlevo nahoře se stále točí připojování,nad seznamem je obdelníková lišta s reklamou a vpravo nad emailem zase čtvercová.Dělá mi to jen u stolního PC na notesu nikoliv.Pradíte co s tím? Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tipuji, že sis stáhl nechtěně nějakou lištu, či co..
Zkus otevřít nástrojů pravým myšítkem a to, co tam nepatří zakázat.
Doplňuji:
Oprva: ...otevřít panel nástrojů..
To je ta horní část, kde tě to zlobí

Další odpovědi:

Bronzový

Nějak si nedokážu představit co to tam máte. U mě je Seznam bez těchto "reklam". Můžete udělat screen (obrázek)?

Zlatý

S tímto porblémem se poslední dobou setkávám častěji - dělají to nejrůznější toolbary. Bylo by fajn, kdybyste mi poslal výpis z programu Hijackthis a pomocí něj to všechno odstraníme a vrátíme do původního stavu.

Bohužel pouhé zakázání v prohlížeči nepomáhá, protože při jeho znovu spuštění se vše vrátí do původního stavu, ty toolbary mají dneska rezidenty což jsou procesy nebo přímo služby, které dohlížejí na to, zda-li ten toolbar pracuje a v tomto případě ty reklamy ukazuje.
Samozřejmě že na Seznamu reklamy nejsou, jen jediná je pod přihlašovacím dialogem do emailové schránky, i tu lze skrýt podobně jako drtivou většinu reklam.
Stačí si do prohlížeče nainstalovat doplněk AdBlock (podporuje ho řada prohlížečů) nebo máte-li Internet Explorer, stačí nainstalovat pouze filtry (tedy takový seznam těch reklam).
Některé prohlížeče jako Iron umí reklamy skrývat automaticky.

Více o skrývání (blokování) reklam, včetně instalace doplňku/filtrů najdete zde: http://adblock.dajbych.net/

A zpět k Hijackthisu - Hijackthis stáhnete z http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten mi pošlete jako přílohu emailem na bedy zavináč outlook tečka cz, případně ho nahrajte na leteckaposta.cz a odkaz ke stažení mi pošlete vnitřní poštou.

Diskuze k otázce

Zlatý

Děda Louda

Ad beer: dobře provedená oprva je k nezaplacení. Kdyby se to nepovedlo, může následovat odruha, otřeťa, očtvrta atd.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.