Tyler Durden

Jak zabránit nechtěnému ukončení při stahování z netu kvůli restartu nebo přerušení Wifi?

Když stahuju soubory z netu na notas nekde na uradu nebo v obchodním centru, tak se to přeruší a můžu začít znova ☹

Nejlepší odpověď
badisko

no reseni je jednoduche staci stahnout nejaky stahovac ja pouzivam JDownloader…je staveny na Jave takze windows ani linux neni problem …lehke ovladani ..prijmemny na pohled a taky vykony kdyz tahom napr z ulozto tak pre klasicky broswer mi jede 150–200 kb/s…pres JD..kolem 450–480..coz je i pro me trochu zahadou na ulozto.cz pisou ze mac bez kreditu je 300kb/s…jinak stahuje ze vsech serveru kde je potreba ucet …nebo jsou free..dale taha z youtube a dalsich …jdou stahovat i obrazky ale nato nepotrebujes stahovac..je v cestine ..domovska stranka http://www.jdow­nloader.org/ a mas po problemu pokud ti spadne pripojeni nebo musis restartovat znova spustis JD.. on navaze kde prestal a dotahne ti zbytek …
Doplňuji:
a z ulozto.cz muzes prez nej tahat vice veci najednou a nemusis cekat ..ale pokud by jsi mel ucet tak je to stejne fuk…taky nas novacek edisk..jednou a dost lol…dotahne jeden a zacne znova…

Další odpovědi
huxa

stahuj na torentech

anonym

Přesně tak, torrenty to jistí. Jinak tomu nezabráníš.