Jak vypnout podtrhávání textu červenou vlnkou v IE?

Když na internetu například něco píšu, jako například nyní zde a udělám chybu, tak se mi to podtrhne červenou vlnkou jako kdyby to bylo v microsoft word. Jak to vypnout? Často zde píšu anglicky a když je pak každé slovo podtržené, tak to celkem štve.
Kdyžtak mám explorer 10, nebo jestli to není tím že mám nainstalovaný google toolbar, který často používám,tak jestli k tomu nebyl taky nějaký doplněk s podtrháváním chyb. Víte někdo jak to vypnout?
Doplňuji:
Bedy - Google toolbar neodinstaluji, je to mé rozhodnutí.
a jinak, ve spravování doplnků jsem nic takového nenašla, vše jsem projela a nikde nic http://img.janforman.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Google Toolbar určitě odinstalujte, zpomaluje ten prohlížeč a způsobuje řadu problémů. Mimo jiné odesílá i informace o tom, jak ho používáte - ta data se pak používají i k marketingovým účelům. Jinak ten toolbar lze i nahradit, vše IE umí od základu - od blokování automaticky otevíraných oken až přes překlad stránek pomocí akcelerátoru Přeložit pomocí Bing (lze si však doinstalovat i Google překladač z iegallery.com)

Jinak k tomu podtrhávání - mě to naopak velmi vyhovuje, často mi to hrubé překlepy opravuje samo, což je opravdu výborné.
Jinak to lze i zakázat. Klikněte na ozubené kolečko, zvolte Spravovat doplňky-Kontrola pravopisu a dole zrušte fajfku Povolit kontrolu pravopisu.
Doplňuji:
V tom případě nemáte nainstalovanou kontrolu pravopisu od IE, nýbrž od Google Toolbaru.

Další odpovědi:

1. klikni pravým myšítkem na podtržené slovo, naběhne menu http://2i.cz/… a tam zruš fajfu u kontroly pravopisu. Sice mám IE 9, ale snad to funguje i u IE 10.
2. Zkus se podívat v nastavení - možnosti internetu a v tom okně na kartu "upřesnění", podívej se zda tam není pravopis.

Pokročilý

Zahoď IE a budeš spokojená :-)

Zlatý

Pokročilý

Ja mel taky toho tolbara v pocitaci a to jsem jich tam mel vic a bedy mi to vyhazel a pocitac jede jako novy tak si to rozmysli tyhle tolbary sou fakt smejdy. a internet exproler je nahodou fajn taky mi ho poradil bedy a ja si stezovat nemuzu nahodou sme spokojenej

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.