panenka

Potřebuji poradit jak dát pryč "Aplikace Internet Explorer je aktualně spuštěna s nastavením kdy jsou doplnky zakázané

Dobrý večer dnes mi dovezly počítač a neustále se mi objevuje tato věta plus Klepnutím sem můžete spravovat zakázat nebo odebrat můžete mi prosím poradit co udělat aby se mi to už neobjevovalo děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

Otevřete Internet Explorer-nástroje-možnosti internetu-nahoře záložka programy-vpravo dole-spravovat doplňky-až se vám načtou,tak si vyberete,které chcete používat a které zakážete-dáte použít a O.K.
mělo by to fungovat bez problémů.