Avatar uživatele
Savier

Začínám abstinovat. Myslíte, že to zvládnu alespoň měsíc?

Chtěl bych vydržet co nejdéle. Příjde mi, že už nastal zlomový okamžik.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Filip84, Tonda Káňa před 14 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Jiná odpověď

A jak my to máme vědět, Savier, co myslíš? 🙄

Podívej se, když budeš chtít: vydržíš to na pořád. Když budeš nejhůř, vyhledáš protialkoholní poradnu, lékaři Ti pomohou. 🤷‍♀️

Když chtít nebudeš, tak to nepůjde, i kdybychom tady chtěli všichni stereo. 🤷‍♀️

Až tak jednoduché to je! 😃

Jo, a je čas připomenout Ti, že 22. máš kulní vyšetření! Jsi se o to prosil, o to připomenutí …

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tonda Káňa

Ano

Věřím ti. Když jsem to zvládl já, kterého to úplně pohltilo, tak to dáš i ty. Pokud jsi hodně závislý, tak to může být těžké a někteří lidé mají slabší vůli než ostatní, ale musíš vytrvat. Velkou roli hraje také motivace, proč to chceš udělat. Já přestal pít proto, protože mi to ničilo život a sám jsem měl pocit, že mi s každou další lahví umírá mozek. Zkrátka, měl jsem silnou motivaci.

Nevím, jakou máš ty, ale držím ti palce. Když budeš chtít zase pít, tak si vzpomeň na Tondu Káňu, který své démony porazil a teď je na tom mnohonásobně líp 💪😉👍

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

Jiná odpověď

Vidím nejistotu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ano

My ti věříme. Věř si taky, a pamatuj si, že ti to má pomoci, děláš to pro sebe. Držím palce.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jiná odpověď

To záleží pouze na tobě, nikdo jiný ti s tím nepomůže
Přeji mnoho úspěchů a překonání sám sebe

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
byo03836

Jiná odpověď

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Savier

Filip84: Díky moc za připomínku 😂 Jojo, už teď se ze stresu třesu…

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Hlavně se neboj, já když byl u urologa tak se mi taky z té sestry postavil, ale nic se nestalo, prý tam na to jsou zvyklí. Takže – s chutí do toho 😁

Avatar uživatele
Savier

😂😂 Tak doufám že k této situaci nedojde. To by byla noční můra. Myslím, že budu tak ve stresu, že tohle absolutně nehrozí. Ale tak je to i něčemu dobrý, ulejt se takhle z práce není na škodu…
Jo a děkuji všem za podporu.

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Hlavně si ho pořádně umyj, i koule, ostříhej, zkontroluj před zrcadlem! Už máš nějaké kamarádky, ne, tak je popros, aby Ti to „tam dole“, laskavě, zinspektírovaly, zkontrolovaly, jestli je to dostatečně čistý, řádně upravený – ne, že nám tam budeš dělat ostudu, na tom kulním vyšetření! 😜😂

Čeho se zase bojíš, vole? 🙄 Oni Ti ho tam neutrhnou, neboj! 🙄 Už si domluv nějakou „Vendulku utěšitelku“ a těš se na ní, ne? 😈👌

Avatar uživatele
Filip84

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek