Zachránili jste vy nebo někdo z vašich známých někomu život?

Můj kamarád zahránil jednomu cikánovi život tím,že přestal do něj kopat.

Nejlepší odpověď
tom004

První část otázky je v pořádku. Ta druhá, „odpověď“, mi přijde,velice slušně řečeno, nevhodná.

Další odpovědi
led

Nezištný záchranca sa s tým nezvykne chváliť. Preňho je to prirodzené.

jendahun

Jo,hodně lidí jsem chtěl zabít a na poslední chvíli jsem si to rozmyslel.