Lindax

Jak zachránit data ze zablokovaného telefonu??

Dobrý den,
můj kamarád mi zablokoval mobil a ted to po mě chce email a heslo dávám tam správně ale nejde to nemám připojení na internet a mám aplikaci aby se telefon sám i internetu nepřipojoval takže se nepřipojím k internetu došla sjem k názoru že ho budu muset resetovat ale chci si nechat fotky které pro mě mají citový význam takže jsem připojila twlwfon k počítačí ale tam se mi ukázalo pomalé nabíjení ja kto mam přehodit na fotoaparát ?
předem děkuji za odpověd

Odpovědi
Quimby

Nevím, o který telefon se jedná.
Pokud jsou fotky uložené na SD kartě, tak ji vyndej a popros nějakého kamaráda s mobilem, jestli by je přesunul na počítač.
Nebo by mohlo jít po připojení telefonu k PC normálně ten telefon otevřít jako flashku a tam si najít ty fotky a přetáhnout si je.

Doplňuji:
Dochy: to je pravda, ale zas tolik lidí čtečky karet nemá, tak mi tohle přišlo jednodušší.
Risk to je jen dočasný, když se ty karty zase vrátí a nikdo z nich nic nesmazal, tak to půjde jako dřív.

Dochy

Ke Quimbymu dodám: Přehazování karet mezi mobily může být trochu risk, pokud na kartě máte i aplikace. Lepší bude, pokud ty fotky může někdo stáhnout přímo čtečkou SD karet v PC.