Demolition

Za kolik prodat televizi na náhradní díly?

Zdravím
Mám televizi LG 42LN575S
Nedávno ji přestal svítit obraz asi odešlo podsvícení a jde jen zvuk
Za kolik ji mám prodat na náhradní díly ?

Díky za radu
Chci to zkusit na sbernej dvůr muže vždy

Nejlepší odpověď
Drap

cca 5 – 10 kč

Další odpovědi
anonym

Na aukro.cz každý den sedí banda majitelů bazarů kteří právě takové věci vyhledávají a skupují takže to tam vystavte za vyvolávací cenu od 1 kč a určitě to za pár set, možná i něco přes tisíc prodáte, zajímá je obvykle základová deska, která by tu cenu měla už sama o sobě pokud je funkční, což zřejmě je pokud funguje zvuk jak píšete. (odešlo tedy patrně jen posvícení nebo v lepším případě jen kondenzátory zdroje, což by byla triviální oprava za pár korun za kterou by měli plně funkční televizor na prodej za podstatně vyšší cenu). tohle se rozhodně dá prodat, i když to tak možná nevypadá, může to být ve velmi dobrém stavu. Že dočasně nejde obraz je problém jen pro laika 🙂

elkon

Do sběrného dvora zdarma.

Roman71

Kolik za ní chcete a kde bydlíte? S vadným podsvětlením bývá velmi dobře opravitelná, ale chce to mít vybavení (dílnu) a originální LED pásky.

Pro jistotu, zkuste vyvolat na TV menu a posvítit na obrazovku například svítilnou z telefonu. Měl byste vidět jasné obrysy a pohyblivý obraz. Pokud nebude poškozený LCD panel, je televize opravitelná. Nevyhazujte jí 🙂

cukrar

Za hodně peněz, kolik je Vám kdo ochoten dát. Reálně tak za odvoz.

Cikyta

Dobrý den máte ji ještě odešla mi základová deska za rozumnou cenu bych ji koupil