Zlatý

Za jak dlouho dokáží pracovníci plaveckého areálu vyčistit krytý bazén, pokud plavec dostane průjem?

Ptám se proto, že už jsem jednou viděl plavat v bazénu bobek...no, plavat...nebyl to žádnej kraul nebo motýlek...spíš jenom tak splýval, nicméně když se "to" tam může objevit v tuhém stavu, může i v tekutém.

PS: promiň Michale, todle jsem ti asi vyfouk....snad mi to jeho výsost jednou odpustí

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jeden bobek bazén neohrozí. Je tam tolik chloru že téměř vše okamžitě likviduje. U všech bazénů se průběžně provádí kontrola jakosti vody. Pokud je závada, dokáží bazén vyčistit a vydesinfikovat většinou během 24 hodin. V případě že je třeba napustit novou vodu, je to závislé na přítoku nové vody. Přítoky většinou bývají dostatečné.

Další odpovědi:

Stříbrný

s těmi přítoky souhlasím ,náš plavečák(50m) napustí za 6 hodin.Jsou tam roury 2x 80cm v průměru+ jedna metrová.

jednoho hovínka bych se nebál jen pokud plaveš kraula tak si dávej bacha abys ho nezblajzl.

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

to PS mě rozsekalo :{D> taky mě to napadlo...

Zlatý

Michal Kole

Bolaku, nic se neděje.

Ale je pravda, že někteří spoluobčané si bazén pletou se svojí soukromou vanou a záchodem.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.