Zlatý

Za co jste byli nebo jste ve škole nejčastěji vyhazováni ze třídy za dveře na chodbu ?

Já byl taky nekolikrát na chodbě a několikrát jsem ani nevěděl za co :-(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Nebyl jsem vyhazpván na chodbu a nepamatuji si ani, že by byl vyhozen některý spolužák.

Stříbrný

za to, že jsem jedl nebo šířil svobodu (učitelka byla zarytá komunistka)

Pokročilý

Za nezvladatelné záchvaty smíchu, za šťouchání se se spolužáky, za psaní si psaníček a jiné :-D
Doplňuji:
Ale vždycky jsem věděla, za co to bylo

Zlatý

Já jsem nikdy vyhozená nebyla. Akorát ve školce jsem jednou stála na hanbě za to, že jsem kecala, kdy jsem neměla.

Stříbrný

Za vyrušování při hodině.Ale nebylo to často,tak 2x za školní rok.Na učňáku ve třeťáku mě vyhodila učitelka za dveře v polovině poslední hodiny,tak jsem šel čekat na spolužáky naproti do Radnice:-)

Pokročilý

Já nebyla, ale moji spolužáci jsou vyhazováni za rušení při hodině, hraní si na mobilu, jedení při hodině..

Na základce často, později za odmítnutí uklizení něčího bordelu v lavici. Ale v té době jsem nosil do vyučování tonik s fernetem, dávali jsme si do nosu a učitelskou šikanu jsem záhy opustil kvůli práci. Nejhůř trpí učitelky. Psychicky. Když se chystají počít, nebo před vztahem. Jsou paranoidní. Proto jsou zlé. Učitelé jsou paranoidní a zlí před důchodem. Dopřejte si dostatek spánku a učte, my vás posloucháme a nejsme zákeřní jak se domníváte.

Pokročilý

Vždy na začátku hodiny hudební výchovy. Celá třída zpívala a já + spolužák to prostáli za dveřmi,když třída dopěla,mohli jsme zpět.Prostě talenti...

Pokročilý

Ano, skoro každý den jsem na chodbě u topení :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.