Avatar uživatele
22aa

Za chvíli začne škola,co dělat?

Dobrý den.
Nevíte co budu dělat první týden místo učení když nejsou učebnice neboli začíná příprava?
Mě nebaví pohádky.
Prosím co mám za týden dělat ve škole když se teprve učení připravuje.
Potřebudu učením vydělat peníze na vhs,audiokaze­ty,mobily,mp4 videorekordér,wal­kmany atd.
Děkuji. 22aa.

Upravil/a: 22aa

Zajímavá 0 před 1709 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Tak právě se to provalilo, proto jsou tvé dotazy často nesrozumitelné, jsi ještě dítě. Měl bys si uvědomit, že se učíš hlavně pro sebe, aby z tebe nebylo pako. Ne pro peníze. Jestli ti někdo za učení platí, tak je to chyba. Symbolická odměna může být, když se ti něco povede, ale nelze ji vyžadovat. Jak říkám, neučíš se kvůli rodičům, ale pro sebe. Vydělat si můžeš sběrem surovin, nebo třeba šípku a jiných bylin.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

No, přípravu neradno podcenit, je základem úspěchu. Do přípravy patří i bleskové zopakování učiva z předchozích ročníků (refresh toho, co jsi už „vypustil“), takže týden je proklatě málo čaasu, ale když nebudeš moc spát, tak to dáš. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MasterGames

Budeš se muset učit jedině přes internet s pomocí sešitu. Týden ti bude stačit tak na rekapitulaci Čj

Upravil/a: MasterGames

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Z loňska znáš a umíš naprosto vše?
Můžeš si z dlouhé chvíle zopakovat učivo z minulého ročníku.
Pokud nemáš jiné zájmy.
Jen mě udivuje, na co všechno si učením potřebuješ vydělat.
VHS? Mobily? Kolik mobilů? Kolik mp4? Audiokazety?Vi­deorekordér a několik walkmanů???
Kolik to v bazaru nebo na inzerát může stát?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Zopakuj si češtinu, máš v ní značné „mezery“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Protože budu potřebovat kvůli testování staré CRT tv kterou dostanu od paní asistentky. Možná.

před 1709 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Pak pustím možná fotbal.

před 1709 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

A vy s tím internetem to je dobrý nápad. Náhrada za učebnici a doplnovačky.

před 1709 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek