dust8

Z jakých důvodů se odpouští nejčastěji nevěra?

Nejlepší odpověď
Kepler

Protože partner sám nemá čisté svědomí, nebo to považuje za povolenku. Když můžeš ty, tak já taky. Možná i proto, že je velkorysý a umí odpouštět nebo mu na partnerovi už tolik nezáleží.

Další odpovědi
annas

Je to individuální. Ne vždy se odpouští nevěra.

Je rozdíl mezi mužem a ženou, stářím partnerů, zda mají děti Každý člověkl je jedinečný, chová se jinak, je jinak citlivý, zda jde o první nevěru, nebo opakovanou atd.

Pokud máte zájem zjisit víc, když se mnozí ptali na to, zda nevěru odoustit, pročtěte si otázky v archivu

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nev%C4%9Bra.

Několikrát jsem odpovídala, takže jen několik citátů

"Když někomu odpouštíte, neomlouváte tím jeho chování. Vaším odpuštěním pouze zabráníte, aby jeho chování zničilo vaše srdce.“

Táňa Keleová-Vasilková slovenská spisovatelka

"Odpuštění něčeho, co lze odpustit, vlastně žádné odpuštění není. Skutečné odpuštění je, když odpustíme něco neopustitelného.“ — Erik Axl Sund

Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-odpusteni/

Kelt

Pokud to ten druhý neví, tak se modlíme Otčenáš, kde je část .. a odpusť nám naše viny, jako i my odpouštíme ..

Kryšpín

Jinak to zvládne bezdomovec, jinak zlatokopka, když dědula zachrastí s měšcem nebo kreditkou, tak je vše odpuštěno.

Michala11

Láska, děti, společná minulost… Snad každý udělal více pozitivního, než je jeho nejnižší negativní čin.