bolak

Z jakého důvodu se při deaktivaci účtu změní nick na „anonym“?

K čemu má tohle opatření sloužit?
Doplňuji:
Jde o to, že všechny reakce jak v odpovědích tak v diskuzích zůstávají, takže pokud někdo užiatele který je teď anonymní oslovil přezdívkou, tak jde stejně poznat o koho jde. Nehledě na to že se stačí podívat do webovýho archívu kdekoli na netu, nastavit stránky do doby kdy byl uživatel ještě aktivní a je deanonymizováno :) takže účel tohodlenctoho opatření je víceméně na houbyvno..

Nejlepší odpověď
beer

Poněvadž je to takto nastaveno ))
Více na info@odpovedi.cz

Další odpovědi
terry

Přece, když je účet neaktivní, není ani komu by nick měl patřit. A když nepatří nikomu, je pak anonymní :D.
Nebo snad to je jinak ?

briketka10

můj bývalý profil Briketka je taky pod anonymem, když jsem ho
nahlásila adminům, že ho nepoužívám a mám jiný briketka10 ☺
Doplňuji:
tak nick jako takový zůstal, ale odpoveď je pod
anonymem hmm divné..

pizlicka

aby uz nikdo nikdy nevidel tve skutecne ja:-))

briketka10

hele a takovýho czechrapsinda bys poznal, že je z něj teď anonym já už totiž ne a byl dost dlouho poznat ☺ v žebříčku je jeho nick a v diskuzích už jen anonym
a je po ptákách ☺

bolak

já bych ho nepoznal…

a k těm všem tvejm…většinu anonymů na poradně máš stejně na svědomí ty :)

briketka10

cože ?? tomu teď nerozumím ☻??
to mi vysvětli !!

bolak

tak to se tu obecně ví ne? :) kdysi tu dokonce koloval scan (už nevím kdo ho sem dal, těžko to dohledávat) kde byl jasnej důkaz o tom že tu máš minimálně 16 různách profilů!!! (Dr.Axl měl v tomhle pravdu) to přece nemůžeš popřít :)

a jak bych měl poznat toho tvýho czechrapsinda? já ho tu vživotě neviděl..

briketka10

hele hele, ten scan si sem dal ty
a nelži profil mám jen 1 !!

bolak

:D

briketka10

:DD