zjentek

z jakého důvodu jste přestali vyhledávat nové sexuální příležitosti?

Doplňuji:
myslíte, že existuje někdo, kdo je svobodný a má takovou vůli si to odříct? Je tady někdo takový?

Nejlepší odpověď
Funna

ostatní

Doplňuji:
už mi to za ty problémy nestojí .-))

Další odpovědi
brillant

mám doma drahou polovičku, tak nechci

www

nepřestal(a) jsem a nepřestanu

Nikdy jsem je ani nevyhledával, přicházely tak nějak samy 😉 Sice přicházejí občas i teď, nějak se mně ale už tolik nechce. 😁

Awe

ostatní

Nějak mě to přestalo bavit…Žiju sám a sex jako takový jsem neměl cca 5–8 měsíců. Ono to člověka časem omrzí když to pořád střídá.Teď bych bral nějakou fajn ženu k sobě domu a jsem spokojen.Zatím si vystačím se svou pravačkou.Je to rychlejší a bez keců :D

Jikra

snížila se mi hladina testosteronu

Za prvý: Někam se mi ztratil testosteron a já už ho hledat nebudu.
Za druhý: Ostudy už bylo dost.
Za třetí: Na starý kolena chci mít už konečně klid.

anonym

ostatní

Nikdy jsem nepatřila k těm jedincům, kteří vyhledávají partnery opačného pohlaví kvůli „sexuální příležitosti“. O partnerech stejného pohlaví ani nemluvím, protože takové vztahy jserm zatím nepochopila.
Jestliže jsem s tím nestačila začít, tak logicky vzato s tím nemohu nikdy ani skončit. Takový vztah k lidem jde naprosto bez povšimnutí kolem mne.

johana 56

ostatní

Doplňuji:
Když přijde kruté a neovlivnitelné „dokud nás smrt nerozdělí“,musí ten, který zůstane,jít dál.Hledání náhrady po klidném a vzájemně se respektujícím vztahu je pouhým srovnáváním,které není dobrou motivací.Nakonec dospěje k závěru,že jsou důležitější věci,pro které stojí za to žít…

badisko

nepřestal(a) jsem a nepřestanu

Jsem singl a tak mi to vyhovuje :D Nevidim duvod se vazat na jednoho cloveka na jedno misto svet je velkej a je v nem spousta lidi a mist .....:D mam rad svobodu a to nejen v cestovani …

led

ostatní

K doplnku
Ano, jestvujú ľudia, ktorí nie sú v manželskom stave a sú vlastnou vôľou odolní voči sexuálnym nástrahám – napríklad členovia mníšskych rádov a kňazského stavu.
Čitať tieto stránky a nielen tieto na internete, je osožné aj pre hodnostárov a príslušníkov rôznych náboženských vyznaní.
Poznať zmýšľanie človeka je prvým stupňom k jeho pochopeniu.

A ako znela otázka? Pamäť mi akosi neslúži…

marci1

ostatní

Doplňuji:
I ta „stará“ zkušenost může být stále dobrá, což ? 🙂

Drap

ostatní

Andre5000

ostatní

jirkajirka

mám doma drahou polovičku, tak nechci

Poklička

nepřestal(a) jsem a nepřestanu

franku

ostatní

Doplňuji:
Mám ženu a děti,tak už jen platonicky,ale nikdy neříkej nikdy!!!!

Pohodar87

snížila se mi hladina testosteronu

Pohodar87

Jsem jak panda, věčně unavený i když spím 8–9 hodin a mrdat, to je to poslední na co myslím. Tenhle stát a zaměstnavatele se mnou jebou každý den, možná proto pokles testosteronu.

zjentek

panda na hrad!

zjentek

led: otázka zněla, proč už nesouložíš ..vyjma soulože ze zvyku či z povinnosti ,)

led

zjentek, ďakujem za informáciu o otázke. Nie ste náhodou mediálny pracovník? … vaša citácia je totiž skreslená, ako keby bola prečítaná z novín. :)
otázka znela ináč…

zjentek

hmm ..moc se ti do odpovědi nechce

badisko

K tvemu doplneni proc by to nekdo delal ?…tedy pokud by neslo napriklad o dusevni poruchu ..nebo by to byla otazka viry ..jo taky kvuli zdravotnimu stavu …:D … v neposledni rade jakasi divna moralka ..ale vetsinou je to otazka moralky ze ?…

zjentek

Awe: pro tebe tam bylo to o tom testosteronu ..ostatní = klimakterium ,)

zjentek

ocko: já si to myslel holko ,)

gagaga

nove ??
co bych ja dala i za stare !
:)

  • iv-

zjentek

iv: to mně stará říká taky

gagaga

:))

zjentek

Funna, pokud to není zdravotní, tak na to tam máš kolonku- mám doma dědka ,),),)