Elk

Z jakého čísla volají lidem IMPULSOVI?

Nejlepší odpověď
beer

Je to trochu jinak:
„Princip hry:
Jednoduchá telefonická hra o peníze. Každý den zavolají Impulsovi v průběhu ranního vysílání jednomu posluchači. K tomu, aby vyhrál jackpot, mu stačí ohlásit se po zvednutí sluchátka výherním heslem „Haló, tady Impulsovi“. Následuje možnost právě získanou výhru zdvojnásobit. Podmínkou je správně odpovědět na položenou otázku v časovém limitu 10 vteřin.“
http://www.im­puls.cz/soutez/ha­lo-tady-impulsovi/581
Doplňuji:
Takže oni volají ze svého (třeba utajeného) redakčního čísla, a očekávají, že se tak ozve volaný.

Další odpovědi
bolak

Dochy: tak ono stejně :) většinu známejch co ti tak volá máš uloženou v seznamu a skrytý číslo ti volá tak jednou za půl roku, takže to budou pravděpodobně voni.. a kdyby to byl náhodou někdo známej, tak změníš hloubku hlasu a řekneš NÉ, TO BUDE OMYL :))

Jinak nevim jak to přesně funguje, ale pokud tak jak si myslím, tak doporučuju pořídit náhradní simkartu, na kterou nikdo jinej nezná číslo, a to číslo pak nahlásit pro tu soutěž. Starej nepoužívanej z módy vyšlej mobil má doba každej, tak do toho si tuhle simkartu dáš, telefon si přelepíš obrovským papírem kde bude červeným fixem napsáno HALÓ, TADY IMPULZOVI!!!! a todle už se snad ani zvorat nedá ;)

Dochy

Bys to měl asi docela jednoduchý, pokud by to číslo někdo zveřejnil. Celá hra by přišla o to kouzlo… Představ si… volá takhle ráno šéf a místo „Jarda Vomáčka“ uslyší „Halóóó, ady Impulsovi…“ 😉

zzzzz

Kamarádovi volali, je to už dávno, ale říkal, že to bylo skryté číslo.