Zlatý

Tak dobře. Moje stá otázka je zde: "Používáte telefonickou informační linku 1188"?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 9% Ne 91%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne

použil jsem ji jednou, takže nemohu říct, že ji "používám". Za ty prasecké prachy to bylo, myslím, poprvé a naposled - děs běs, co si účtujou.

Další odpovědi:

Ne

dtto, co quentos; kromě toho se většina informací dá zjistit zdarma i jinde.

Pokročilý

Ne

Podle mých zkušeností (pracoval jsem 10 let v oboru blízkém tomuto tématu) tato služba vznikla z popudu Telefónicy O2 NEKŘESŤANSKY VYDĚLAT NA PODOBNOSTI ČÍSEL a blbosti české populace. Ta myšlenka (finta) spočívá v tom, že v ČR existovalo po dlouhou řadu let BEZPLATNÉ tel. číslo INFORMACÍ "1180". Tam vám po 24 h./den podávali info o tel.číslech (ale nejen o nich). Později (jak se ekonomika stávala tržnější...) bylo toto číslo "1180" zpoplatněno paušálně 1 impulsem (1 imp. = 2,60 Kč) za 1 hovor. Ještě později (jak se ekonomika stávala ještě víc tržnější...)se zdražilo na 1 imp./za 1.min, a dalším impulsem za každé další 2 minuty. No a nakonec (tuším s převzetím Č.Telecomu a EuroTelu společností Telefónica O2 a jejím pevném usazení na trhu...) někoho z O2 napadlo, že by mohli převzít předraženou a proto nepříliš využívanou InfoSlužbu "1188" z původního EuroTelu a nabízet to plošně po celém telefonním trhu a ne jenom pro mobily O2 (EutoTelu...). Cenu za minutu volání zvedli z původních EuroTelských 14,90 Kč/min na - tuším - 29,80 Kč/min, udělali tomu několik masivních vln reklamních kampaní (to byli ti 2 popletové řemeslníci - 1 vysoký a druhý malý tlustý, oba v laclových . tuším bíločerných - montérkách s logem "1188"...) a TVRDĚ ZAČALI ZNEUŽÍVAT PODOBNOSTI 2 ČÍSEL "1180"-"1188" A HLOUPOSTI LIDÍ, KTEŘÍ SE PAK NESTAČILI DIVIT, JAK JSOU TY HOVORY - A POTAŽMO TELEFONY (hlavně pevných linek - v mobil.účtechh se to často schovalo...) DRAHÉ!!! A Telefónice O2 to vynáší DOSUD! Stačí jim k tomu se jen - tu a tam - trochu připomenout menší reklamní kampaní za pár melounků v prime-timech na nejsledovanějších TV stanicích a ty LIDI JIM TO zase sežerou a BOHATĚ (a několikanásobně) ZAPLATÍ. A přitom InfoLinka "1180" funguje (alespoň tuším) ZA PŘIJATELNÉ PENÍZE DODNES! Faktem ale je, že tam vám - až budete v Kolíně a pojedete do Čáslavi - neřeknou, kde a na které křižovatce na tu Čáslav odbočit... Na to je InfoLinka "1188" SKUTEČNĚ NENAHRADITELNÁ!!! Bohužel než vám to ta blonďatá operátorka na CallCentru na tom webu najde, tak provoláte v poho i 90,- "kaček", nebo třeba i víc... Jak prosté... Takhle se vydělávaj prachy pro vrcholné managery a pro společnosti typu O2, které všechny tyto zisky (při hroutícím se Euru) stáhnou hezky z ČR do Španěl či na tučná konta ekonomických mafiánů na Panenských ostrovech...

Zlatý

Ano

Párkrát jsem ji použila.

Pokročilý

Ne

Protože jsem to použil jednou a na posled protože je to drahé ale na druhou stranu je to dobré kvůli informacím.

Bronzový

Ne

na netu si najdu co potřebuji a je to zdarma a né ty nekřestanské peníze co chtějí oni

Pokročilý

Ne

Za ty prachy co to stojí se radši kouknu na netu nebo se zeptám :D

Bronzový

Ne

zbytečně drahý, ale pokud ji někdo chce používat, tak ať ji používá - moje věc to není

Bronzový

Ne

Zlatý

Pokročilý

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.