Pájo

Tak dobře. Moje stá otázka je zde: „Používáte telefonickou informační linku 1188“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ne

použil jsem ji jednou, takže nemohu říct, že ji „používám“. Za ty prasecké prachy to bylo, myslím, poprvé a naposled – děs běs, co si účtujou.

Další odpovědi
Já...

Ne

Podle mých zkušeností (pracoval jsem 10 let v oboru blízkém tomuto tématu) tato služba vznikla z popudu Telefónicy O2 NEKŘESŤANSKY VYDĚLAT NA PODOBNOSTI ČÍSEL a blbosti české populace. Ta myšlenka (finta) spočívá v tom, že v ČR existovalo po dlouhou řadu let BEZPLATNÉ tel. číslo INFORMACÍ „1180“. Tam vám po 24 h./den podávali info o tel.číslech (ale nejen o nich). Později (jak se ekonomika stávala tržnější…) bylo toto číslo „1180“ zpoplatněno paušálně 1 impulsem (1 imp. = 2,60 Kč) za 1 hovor. Ještě později (jak se ekonomika stávala ještě víc tržnější…)se zdražilo na 1 imp./za 1.min, a dalším impulsem za každé další 2 minuty. No a nakonec (tuším s převzetím Č.Telecomu a EuroTelu společností Telefónica O2 a jejím pevném usazení na trhu…) někoho z O2 napadlo, že by mohli převzít předraženou a proto nepříliš využívanou InfoSlužbu „1188“ z původního EuroTelu a nabízet to plošně po celém telefonním trhu a ne jenom pro mobily O2 (EutoTelu…). Cenu za minutu volání zvedli z původních EuroTelských 14,90 Kč/min na – tuším – 29,80 Kč/min, udělali tomu několik masivních vln reklamních kampaní (to byli ti 2 popletové řemeslníci – 1 vysoký a druhý malý tlustý, oba v laclových . tuším bíločerných – montérkách s logem „1188“…) a TVRDĚ ZAČALI ZNEUŽÍVAT PODOBNOSTI 2 ČÍSEL „1180“-„1188“ A HLOUPOSTI LIDÍ, KTEŘÍ SE PAK NESTAČILI DIVIT, JAK JSOU TY HOVORY – A POTAŽMO TELEFONY (hlavně pevných linek – v mobil.účtechh se to často schovalo…) DRAHÉ!!! A Telefónice O2 to vynáší DOSUD! Stačí jim k tomu se jen – tu a tam – trochu připomenout menší reklamní kampaní za pár melounků v prime-timech na nejsledovanějších TV stanicích a ty LIDI JIM TO zase sežerou a BOHATĚ (a několikanásobně) ZAPLATÍ. A přitom InfoLinka „1180“ funguje (alespoň tuším) ZA PŘIJATELNÉ PENÍZE DODNES! Faktem ale je, že tam vám – až budete v Kolíně a pojedete do Čáslavi – neřeknou, kde a na které křižovatce na tu Čáslav odbočit… Na to je InfoLinka „1188“ SKUTEČNĚ NENAHRADITELNÁ!!! Bohužel než vám to ta blonďatá operátorka na CallCentru na tom webu najde, tak provoláte v poho i 90,– „kaček“, nebo třeba i víc… Jak prosté… Takhle se vydělávaj prachy pro vrcholné managery a pro společnosti typu O2, které všechny tyto zisky (při hroutícím se Euru) stáhnou hezky z ČR do Španěl či na tučná konta ekonomických mafiánů na Panenských ostrovech…

anonym

Ne

dtto, co quentos; kromě toho se většina informací dá zjistit zdarma i jinde.

hanny 2

Ano

Párkrát jsem ji použila.

Heřman

Ne

Protože jsem to použil jednou a na posled protože je to drahé ale na druhou stranu je to dobré kvůli informacím.

MILAN1961

Ne

na netu si najdu co potřebuji a je to zdarma a né ty nekřestanské peníze co chtějí oni

Toga

Ne

Za ty prachy co to stojí se radši kouknu na netu nebo se zeptám :D

samicek333

Ne

zbytečně drahý, ale pokud ji někdo chce používat, tak ať ji používá – moje věc to není

Wang

Ne

hanulka11

Ne

Tíšek99

Ne