zjentek

Z čeho jsou chipsy a co obsahují?

Slyšel jsem názor, že rozhodně nejde o smažené bramborové lupínky.

Nejlepší odpověď
elkon

Nejde o to, co kdo slyšel, ale co je psáno. Některé jsou z brambor, jiné jsou z různého těsta. Stačí si to přečíst na sáčku. Dnes už musí být složení popsáno.

Další odpovědi
Kepler

Já to taky slyšel a o bramborové lupínky opravdu nejde. Možná trochu toho bramborového škrobu obsahují. Věřím tomu, že co se u nás nazývá smaženými brambůrky, je opravdu jen z brambor.