mosoj

Vztahuje se na mne amnestie ?

Včera jsem střílel po mracích ohňostroj. Nevíte jestli na mne Klaus nezapoměl ?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/579486/Des­ktopclipboard_fil­tered.jpg

Nejlepší odpověď
hanny 2

Za takovou nádheru určitě! Kvůli tomu to Klaus udělal!

Další odpovědi
Damiana

To je fakt reál? Moc hezké:-)
Za to bych neodsuzovala, tudíž nevztahuje…

terry

To se ti opravdu povedlo. Fakt moc pěkný.

BANAN93

to je úplná ohňostrojová kytice

badisko

parada ......

mosoj

Damiana. Ano je to ze včerejška 18. 00. Já to samozřejmě nefotil. Já jsem seděl někde pod tím ohněm !!!
Bohužel byl velmi silný vítr který docela dost efekty rušil.

Damiana

Ale i tak… Povedené:-)