Drap

Vzpomínáte ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,každým dnem,ale nemůžu si zaboha vzpomenout na co! 🙂

Další odpovědi
hanulka11

já docela nerada vzpomínám.....zato se těším co bude.....

pizlicka

vzpominat obcas je hezke.ale neustale se ke vzpominkam vracet,je nebezpecne.je to jako tesknit po lonskem létu,ktere se nikdy nevrati.to cloveka moc dopredu neposune.mé zjištění.

iceT

Přijde na to,na co se vzpomíná.Na příjemné zážitky se vzpomíná skoro samo a furt je máte v sobě,občas i trošičku zidealizované.
Na méně příjemné a nepříjemné věci raději nevzpomínat,na druhou stranu-špatná zkušenost-také zkušenost.

Andělé

Tak to jsem se nasmála teda:-D
Bohužel někdy vzpomínám. Na ty opravdu krásné chvíle asi nikdy nezapomenu,ale utápět se v nich už nehodlám.Je sice nádherné se do nich zasnít,občas se jimi nechám unést,ale jsou zároven frustrující..no,mu­sí se jít dál..

johana 56

Vzpomínky jsou věčné.
V souvislosti s datem 13. února by to mohly m.j.být vzpomínkové protiválečné akce (Drážďany),nebo článek Z.Mlynáře (1968) o politické soustavě a dělbě moci.

Damiana

Ráda s tím s kým vzpomínky sdílím. Pak to má cenu. Máme společné zážitky, povyprávíme si, zasmějeme se.
Samotnou mě ale žít ve vzpomínkách vůbec nebaví. To se raději těším z přítomnosti a plánuji co bude dál.

briketka10

jak mi trhali první zuby ??

anonym

Dost často,mám Žlutýho psa v autě,jejich "Sametovou"pos­louchám a vzpomínám!

dědapetr

Bez vzpomínek na minulost,není budoucnost.

anonym

http://finance­.idnes.cz/den-d-to-je-bouda-a-tunel-shodli-se-investori-na-to-neskocime-p4a-/inv.aspx?c=A110215­_141224_inv_sov

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-kopriv-2

venkovan

Ano.
Daňové přiznání se blíží.