Avatar uživatele
Drap

Vzpomínáte ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, iceT, Andělé, johana 56, dědapetr, anonym před 4468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano,každým dnem,ale nemůžu si zaboha vzpomenout na co! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

já docela nerada vzpomínám.....zato se těším co bude.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pizlicka

vzpominat obcas je hezke.ale neustale se ke vzpominkam vracet,je nebezpecne.je to jako tesknit po lonskem létu,ktere se nikdy nevrati.to cloveka moc dopredu neposune.mé zjištění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Přijde na to,na co se vzpomíná.Na příjemné zážitky se vzpomíná skoro samo a furt je máte v sobě,občas i trošičku zidealizované.
Na méně příjemné a nepříjemné věci raději nevzpomínat,na druhou stranu-špatná zkušenost-také zkušenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Tak to jsem se nasmála teda:-D
Bohužel někdy vzpomínám. Na ty opravdu krásné chvíle asi nikdy nezapomenu,ale utápět se v nich už nehodlám.Je sice nádherné se do nich zasnít,občas se jimi nechám unést,ale jsou zároven frustrující..no,mu­sí se jít dál..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Vzpomínky jsou věčné.
V souvislosti s datem 13. února by to mohly m.j.být vzpomínkové protiválečné akce (Drážďany),nebo článek Z.Mlynáře (1968) o politické soustavě a dělbě moci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ráda s tím s kým vzpomínky sdílím. Pak to má cenu. Máme společné zážitky, povyprávíme si, zasmějeme se.
Samotnou mě ale žít ve vzpomínkách vůbec nebaví. To se raději těším z přítomnosti a plánuji co bude dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jak mi trhali první zuby ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dost často,mám Žlutýho psa v autě,jejich "Sametovou"pos­louchám a vzpomínám!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Bez vzpomínek na minulost,není budoucnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://finance­.idnes.cz/den-d-to-je-bouda-a-tunel-shodli-se-investori-na-to-neskocime-p4a-/inv.aspx?c=A110215­_141224_inv_sov

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-kopriv-2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano.
Daňové přiznání se blíží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek