Vznikl zde člověk evolucí z nanobakterie?

Nanobakterie je termín, který se užívá pro kontroverzní nálezy útvarů, které byly označeny za nejmenší žijící buněčné organismy vůbec. Některé nedávné výzkumy naznačují, že se o živé organismy nejedná, ačkoliv konečný verdikt vědecká komunita nevyslovila

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Nanobakterie

K otázce:
Chybné příslovce „zde“, protože zde je na Odpvědích = tady, tu, na tomto místě.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
zjentek

Vše je jinak

Koubovite, člověk musel vzniknout z omezence, kterej obětoval přirozený život tomu, aby se naučil správně mluvit, potažmo psát.
My, kterých se tento vznik netýká, to nazýváme paradoxem.

Kepler

Ne

Vývoj života se předpokládá od živých organismů obsahujících DNA, což u fosilních nálezů nanobakteríí nebylo podle posledních poznatků vůbec prokázáno, spíše se mluví o neživých entitách. Ale na stopro to není.