jak to funguje s vyzvednutím doporučené zásilky na poště, když se na webu v ČP objevilo adresát nezastizen??

Zdravím, jak to funguje s vyzvednutím doporučené zásilky na poště, když se na webu (sledování zásilky) v ČP objevilo "Uložení zásilky - adresát nezastižen" (je to poslední zpráva, co tam je), ale do schránky nic nepřišlo? Můžu jít na poštu se zeptat, jestli tam není něco pro (někoho mým jménem nebo jak to říct?) nebo co mám udělat, pokud si chci zásilku vyzvednout už dnes a jak to vlastně funguje?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano, zajít na poštu s občanským průkazem a zásilku vyzvednout. Souičasně podat stížnost, že nebyla doručena zpráva o uložení zásilky.

Další odpovědi:

Bronzový

Ano, muzes tam zajit i bez vyzvy. A je dost mozne, ze vyzvu najdes zitra.
U nas mi postacka na prepazce rikala, ze baliky rozvazi jini nez davaji vyzvu k vyzvednuti zasilky. Nepochopil jsem proc, radeji jsem si pomyslel cosi o inteligenci a neschopnosti a dal to neresil.

Mě se stalo to samý, podle http://www.sledovani-zasilek.c om/… jsem měl balík poště (Adresát nezastižen). Ale do schránky mi nic nepřišlo. Stačí normálně přijít s občanským průkazem a paní ti v PC vyhledá jestli tam máš balík na tvoje údaje.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 458
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.