Vyznáte se ve vyjmenovaných slovech?

Budete mít test správně,nebo uděláte chybu?
http://www.mo­jecestina.cz/ar­ticle/20140329­01-test-vyznate-se-ve-vyjmenovanych-slovech
Díky z názory.

Nejlepší odpověď
quentos

10/10, 100% úspěšnost, takže předpokládám, že se vyznám :{)>
Doplňuji:
Lamalam: stačilo vědět, že je to druh javoru, další možnosti se javorovému listu nepodobaly ani náhodou…

Další odpovědi
Lamalam

Mám všechno správně, ale některé otázky nesouvisí s jazykem, třeba ta s poznáváním babyky. To je spíš botanika.

JájsemRaibek

8/10, tedy 80%

pusinka50

8/10. Jsem ostuda. Nevěděla jsem, že „myslivec“ je od slova myslivý a myslela jsem, že babyka je rostlina. Botanika není moje silná stránka.

redy

10/6---- Průměrnou úspěšnost 60%
Bohužel ☹

luckykubrt

Tak já měl 90% čili 9 z 10 a chybu jsem udělal hned u toho prvního.