PEGGY

VÝZNAM SLOVA VIRTUÁLNÍ U ZVÍŘAT

MÁM NA http://www.ha­fici.cz/uziva­tele/detail-uzivatele/15360/ PROFIL, KDE MĚ ADMINI ZMĚMILI Z NORMÁLNÍHO NA VIRTUÁLNÍ. NECHÁPU PROČ, KDYŽ NEŽIVÁ ZVÍŘÁTKA NEJSOU VIRTUÁLNÍ, A ŽIVÁ ANO !! DĚKUJI ZA VYSVĚTLENÍ
Doplňuji:
O TO JSEM SE SNAŽILA, ZDE JE NAŠE DOMLOUVÁNÍ :
Ty co nám jsou nahlášeni nebo na ně narazíme my, tak jsou změněny. Není
to nic proti Vám, miluju jorkšíráčky, mám také dvě.

Přeji hezký víkend
Lenka Vinšová

bur.ivana napsal(a):

A JEŠTĚ !! KDYŽ SI POŘÁDNĚ PROHLÉDNETE PROFILY, ZJISTÍTE, KOLIK PEJSKŮ
BY MĚLO BÝT VIRTUÁLNÍCH, A NEJSOU !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!

>> ------------ Původní zpráva ------------
>> Od: Lenka Vinšová <lenka.vinsova@miton.cz>
>> Předmět: Re: Kontaktní ZOO formulář
>> Datum: 06.8.2009 14:51:05
>> ----------------------------------------
>> Dobrý den,
>>
>> v pravidlech je uvedené, že každé zvíře musí mít svůj vlastní profil,
>> nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální.
>>
>> Pravidla: http://www.ha­fici.cz/pravi­dla/
>>
>> Hezký den
>> Lenka Vinšová
>>
>> Kontakt napsal(a):
>> > Tvůj email: bur.ivana@seznam.cz
>> > Tvoje zpráva: můžete mě vysvětlit, jak jste přišli na to, že
>> štěňata jsou
>> virtuální ?? Docela je to od vás nehezké, zasahovat takto do profilů
>> !!! Kdyby
>> jste to alespoň odůvodnili. Připomíná mi to jednání zbabělce !!
>> >
>> > http://hafici­.cz/uzivatele/de­tail-uzivatele/15360/ >
>> ------------- >
>> > IP adresa: 89.102.131.98 >
>> > Prohlížeč: Opera/9.64 (Windows NT 5.1; U; cs)
>> Presto/2.1.1 >
>> > Operační systém: Windows
>> >
>>

Odpovědi
Mandarinka

Co je to virtuální profil: Slovem „virtuální“ musí být označen profil zvířete, které není vlastněno uživatelem, jenž profil vytvořil. Výjimku tvoří profily zvířat, o která se daný uživatel stará a je s nimi v kontaktu. Další výjimka může nastat, pokud uživatel má povolení k vytvoření profilu cizího zvířete od jeho majitele a zároveň povolení k použití jeho fotografií.

Asi bych kontaktovala adminy na info@hafici.cz a žádala vysvětlení, případnou změnu.

alenka901

asi bych napsala adminovi

Jerry

Nevím, jestli jste koukala do pravidel na portálu Hafici.cz, ale i tam máme uvedené – Co je to virtuální profil: Slovem „virtuální“ musí být označen profil zvířete, které není vlastněno uživatelem, jenž profil vytvořil. Výjimku tvoří profily zvířat, o která se daný uživatel stará a je s nimi v kontaktu. Další výjimka může nastat, pokud uživatel má povolení k vytvoření profilu cizího zvířete od jeho majitele a zároveň povolení k použití jeho fotografií.

Ale máme tam také uvedené: •Každé zvíře musí mít svůj vlastní profil, nebo musí být daný profil nastaven jako virtuální.

Je to z toho důvodu, že se u profilu vyplňují údaje, které jsou specifické. Nemůže mít více psů stejné údaje. Pokud udělá uživatelka každému štěňátku profil zvlášť, tak jí ho ráda přepnu na profil normální.

Přeji hezký den
Lenka Vinšová