JájsemRaibek

Vyzkoušíte to taky nebo už to někdo zkoušel jestli to funguje?

http://techne­t.idnes.cz/vla­da-tajila-kod-pro-prechazeni-na-zelenou-rozlustili-jsme-jej-p71-/tec_technika­.aspx?c=A070330­_131144_tec_techni­ka_kuz
Sakra pražáci jděte hned k semaforu a zkuste to, jsem napnutej jak kšandy zda to funguje.
Já budu muset kvůli tomu do města asi 15 km.

Nejlepší odpověď
annas

Otázka zde již byla, odpovídala jsem na ni, občas mně zřejmě vadí sloní paměť.
Rovněž se o kódu zmínil ve své odpovědi uživatel Hamon.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/maji-tlacitka-na-prechodu-pro-chodce-nejaky-vyznam-skutecne-funguji

„Je to pořád náš nejznámější apríl a jeden z nejčtenějších článků na Technetu vůbec. Obsahoval spiknutí, snadno srozumitelnou zápletku, otřeli jsme se v něm o politiky a týkal se něčeho, co znal úplně každý. Navíc, když vezmete v úvahu délku onoho kódu, tak to v podstatě při vyzkoušení nemohlo nefungovat. Mýtus se rychle šířil.“
Další novinářské kachny a aprílové žertíky novinářů v odkazu.

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/nej­lepsi-aprily-0jr-/sw_internet.as­px?c=A131219_161404_sw_in­ternet_pka

Další odpovědi
aleskva

Byl to článek na apríla…

Löwe

Nevěřím, ale proč to nevyzkoušet, že?

gecco

Byl to jen joke…
😉

arygnoc

1. apríl!

;-Q

kapka

:D Dobrej fór. Vyluštil jste si někdo ten nápis morzeovkou? Je tam „politika je svinstvo“ :D

led

Vy ste videl politika napísať, alebo dokonca vyťukať morzeovkou pravdu o svojej práci – politika je svinstvo -?

Luxx

já bych chtěla vidět nějakého politika, jak jde někam pěšky… :D všichni si vozí zadky v autech…
jinak jsem si hned všimla, že článek vyšel 1.4. → tudíž je to APRÍL :)